ЗПСШ у жінок

ЗПСШ у жінок

ЗПСШ у жінок

Найбільш часто серед гінекологічних хвороб зустрічаються запальні захворювання жіночих статевих органів.

Залежно від типу збудника, запалення прийнято поділяти на 2 види:

  • Специфічні — викликані жіночими венеричними хворобами, та іншими захворюваннями, що передаються статевим шляхом. Поширені жіночі статеві інфекції — це трихомонада, гонококи, хламідії, трепонема, уреоплазма, мікоплазми.
  • Неспецифічні — їх причиною стає умовно-патогенна флора (наприклад, гриби Candida), яка при несприятливих обставинах також викликають запалення.

Жіночий організм менш стійкий до проникнення і розвитку інфекції, ніж чоловічий, що пов’язано з особливостями будови статевих органів. ЗПСШ, в тому числі і венеричні захворювання у жінок. можуть тривалий час не проявляти себе. Так, в 90% випадків, жіночий хламідіоз протікає безсимптомно.

У зв’язку з цим, багато хто навіть не підозрюють про наявність інфекцій, які, будучи не виявленими, вражають органи сечостатевої системи і можуть блокувати репродуктивну функцію.

Захворювання жіночих статевих органів, викликані статевими інфекціями

Інфекційні захворювання статевих органів у жінок, при несвоєчасному лікуванні є причиною таких захворювань, як ендометрит, кольпіт, дисбактеріоз піхви, непрохідність маткових труб. Наслідки ЗПСШ у жінок — безпліддя, несприятливий результат вагітності (викидень, невиношування та ін.), у вагітних жінок високий ризик інфікування плода як внутрішньоутробно, так і під час пологів.

При регулярному профілактичному обстеженні, і зверненні до гінеколога на стадії перших же симптомів запалення, жіночі статеві інфекції піддаються успішному медикаментозному лікуванню. У нашій клініці проводиться надійна діагностика і лікування ЗПСШ у жінок і чоловіків. Пам’ятайте, що чим раніше ви звернетеся за професійною допомогою, тим легше буде впоратися з хворобою!

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!