Знищення клопів

Знищення клопів

Знищення клопів

Якщо у вашому будинку або квартирі з’явилися клопи, то краще негайно зателефонувати в нашу службу знищення комах в СПб. Намагатися самостійно вивести шкідників — значить втрачати час і даремно витрачати гроші. До того ж ви можете ризикувати власним здоров’ям і самопочуттям своїх близьких, адже клопи — збудники страшних хвороб з тяжкими наслідками.

Подивіться відео "Чому потрібно знищувати клопів?"

Як зрозуміти, що у мене вдома завелися клопи?

Якщо ви почали погано спати ночами і вас турбують дивні укуси комах, то потрібно терміново перевірити свій будинок на наявність клопів. Уважно огляньте меблі, заглядаючи в кожну складку і щілина, перевірте простір за батареями, карнизами, у віконних отворах, під ліжком, килимами, картинами. Щоб не упустити нічого з уваги, ознайомтеся з нашою статтею-інструкцією.

Якщо все-таки клопи стали вашими найближчими сусідами, негайно телефонуйте нам!

Як знищити клопів?

Ви замовляєте виїзд фахівця додому — ми в той же день або в інше призначений вами час відправляємо майстра на вашу адресу. На місці наш співробітник оцінює ступінь зараження житла клопами, виявляє вогнища їх розмноження і місця найбільшого скупчення і на підставі цієї інформації підбирає оптимальний препарат.

Обраний засіб для знищення клопів розпорошується під тиском, перетворюючись на найдрібніші бризки і проникаючи навіть у важкодоступні місця. Частинки препарату, або його мікрокапсули, осідають на заражених поверхнях і перешкоджають подальшому поширенню клопів, утворюючи бар’єр по всьому периметру квартири або будинку. Щоб ви були повністю впевнені в наших засобах, ми даємо кожному клієнту гарантію 13 місяців.

Скільки коштує знищення клопів?

Ціни на дезінсекцію залежать від кількості кімнат у квартирі і визначення приміщень. Так, місця загального користування обслуговують за окремим тарифом. Ознайомитися з розцінками ви можете на нашому сайті. Зателефонуйте нам — і ми відповімо на будь-які питання про дезінсекції, і розповімо, як знищити клопів.

Ми позбавимо вас від небезпечних комах!

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!