Жіночий жилет. В’язання спицями для початківців

Жіночий жилет. В'язання спицями для початківців

Жіночий жилет. В’язання спицями для початківців

В’язання спицями для початківців. Жіночий меланжевий жилет в’язати досить просто. Достатньо лише підібрати яскраву фактурну пряжу і, спираючись на опис і схему в’язання, ви зможете виконати таку ефектну креативну річ.

Розмір виїзного жилета для початківців. 44-46

Для в’язання вам потрібно: 200 г пряжі з ефектом «ФЛАММЕ» (100% акрил) рожевого кольору і 200 г меланжевої пряжі; 2 гудзики; спиці № 6.

Щільність в’язання: 10 х 10 см = 15 п. Х 19 р.

Як зв’язати жилет спицями. Опис роботи та схеми в’язання.

Спинка і полички

В’язання здійснюється однією деталлю. Ниткою рожевого кольору набрати 138 п. Зв’язати 6 см хусткової в’язкою і 16 см меланжевой ниткою візерунком за схемою.

На висоті 22 см від початку для освіти пройм ниткою контрастного кольору намітити центральні 84 п. Для спинки і по 27 п. Для кожної полички. Продовжити в’язати 27 п. Правою полички, виконуючи 9 см ниткою рожевого кольору хусткової в’язкою, 13 см меланжевой ниткою візерунком за схемою, 9 см ниткою рожевого кольору хусткової в’язкою і продовжити меланжевой ниткою візерунком за схемою. На загальній висоті 56 см закрити п.

Ліву поличку зв’язати так само.

Відновити в’язання 84 п. Спинки ниткою рожевого кольору хусткової в’язкою. На загальній висоті 56 см закрити по 27 п. Для кожного плеча і 30 п. Для вирізу горловини.

Складання деталей жіночого жилета

Деталь наколоти на викрійку, зволожити і дати їй висохнути. Виконати плечові шви. На правій поличці на рівні центральної смуги рожевого кольору виконати 2 отвори для гудзиків (обмітати 1 п.).

Пришити гудзики.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!