Застосовуються для профілактики і лікування простатиту народні засоби

Застосовуються для профілактики і лікування простатиту народні засоби

Застосовуються для профілактики і лікування простатиту народні засоби

Простатит — одне з чоловічих захворювань, відомих людству з давніх часів. Тому навіть у наш час розвитку медичних технологій лікування народними засобами не втрачає своєї актуальності і досить часто використовується як доповнююча терапія і ефективна профілактика.

Народна медицина зібрала безліч рецептів, як лікувати простатит народними засобами, які включають і поради з харчування, і використання лікарських трав як відварів, примочок, витяжок, компресів, лікувальних ванн, клізм і припарок.

Лікування простатиту відварами

лікування простатиту народними засобами

Перший засіб народної медицини при лікуванні простатиту — всілякі трав’яні відвари. Сировина для них можна знайти у фітотерапевтів, заготовити самостійно або ж придбати інгредієнти або готові збори в аптеках. Для відварів підходять як свіжозібране, так і висушені трави і рослини.

Рецептура народних засобів від хронічного чи гострого простатиту дуже різноманітна, від найпростіших до складних багатокомпонентних. Ефективність їх давно доведена, але залежить в першу чергу від точності проходження інструкцій та індивідуальним особливостям пацієнта. Тому при виборі засоби лікування найкраще звернутися до фахівця по травах.

Рецепт № 1:

2 цибулини подрібнюють на м’ясорубці і настоюють 2 години під рушником з 600 мл окропу. Отриманий настій п’ють щогодини по 50 мл, поки симптоми гострого простатиту не стануть менш помітними.

Рецепт № 2:

  • 1 л. сухого червоного вина;
  • 2 ст. л. подрібнених квітучих верхівок базиліка;
  • 8 ст. л. подрібненого хрону;
  • 2 ст. л. подрібненого листя волоського горіха.

Суміш періодично струшують і добу наполягають, потім кип’ятять на маленькому вогні 10 хв, охолоджують і проціджують. Приймають щогодини по 50 мл при гострій формі простатиту, до їжі 3 р. / День по 100 мл при хронічному простатиті.

Рецепт № 3:

Суміш настоюється тиждень в прохолодному темному місці, ємність періодично струшують. Потім настрій проціджують і приймають для лікування хронічного простатиту 3 р. / День до їди по 2-4 ст.л.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!