Захоплюючий свято 23 лютого в школі

Захоплюючий свято 23 лютого в школі

Захоплюючий свято 23 лютого в школі

В даний час широко популярний і відомий свято 23 лютого в школі. садку чи на роботі. Раніше це свято носив назву «День Радянської Армії і Військово-Морського флоту». Зазвичай, 23 лютого дівчата і жінки вітають усіх чоловіків, а саме дідусів, тат, братів, чоловіків і т.п. Рівним чином, відзначають це свято в школі вчителі зі своїми учнями.

Діти разом з вчителями, як правило, організовують святковий концерт та захоплюючий захід в школі.

Організувати таке свято не так просто. Потрібно пам’ятати про те, що свято 23 лютого має відзначатися нарівні зі святкуванням Міжнародного Жіночого Дня. Головне потрібно зробити акцент на тому, що хлопчаки — теж майбутні захисники.

Мова йде не тільки про те, що вони повинні служити в армії, а й повинні бути сильними, щоб захистити своїх рідних і близьких.

Свято в школі не повинен бути надто серйозний, так як він може, не сподобається глядачеві. Навпаки, він повинен бути цікавим, веселим і захоплюючим. У цьому можуть допомогти різні цікаві конкурси та змагання для майбутніх захисників. Існує багато видів таких ігор, які роблять свято забавним і веселим.

Наприклад, гра «У тилу ворога», «Слідопити», «Санки», «Бої без правил» і т.п.

«Метання гранати» одна з найпопулярніших ігор на святі на честь 23 лютого в початковій школі, а також у дитячому садку. Для цієї гри знадобиться тенісний м’ячик, який буде в грі гранатою, а також стілець з іграшковими кеглями, які будуть в ролі мішені. Табуретку потрібно поставити на підлогу, вона буде грати в ролі окопу.

За ним потрібно поставити мішені — отже, це будуть пластмасові кеглі. Правила гри дуже прості. Учасники — це солдати, які повинні лягти на підлогу і сховатися за табуретку (окоп).

М’ячик потрібно кидати між ніжок стільця, намагаючись збити всі кеглі, які розташовані за стільцем.

Також особливою популярністю славиться і гра, під назвою «Бої без правил». Для цієї гри необхідно мати два стільці і дві подушки, які будуть в ролі зброї. Стільці, отже, варто ставити на відстані. Завдання гравця — змусити суперника зістрибнути зі стільця за допомогою подушки (зброї). Справжній захисник повинен постояти за себе. Найкраще даний захід проводити в кілька етапів, для того, що б вибрати кращого гравця.

Наприклад, чвертьфінали, півфінали і т.п.

Таким чином, свято 23 лютого, безсумнівно, пройде на вищому рівні. Запам’ятається на цілий рік і залишить приємне враження.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!