Зачіска на випускний 2014 фото

Зачіска на випускний 2014 фото

Зачіска на випускний 2014 фото

Ну що ж, поки милі створіння готуються до ЄДІ на консультаціях, їх мамам і стилістам прийшло саме час вирішити, якою буде зачіска на випускний бал 2014 року, підібравши відповідних образ до майбутнього грандіозного свята. Треба зауважити, подумати є над чим: імідж випускниці створюється від підбору сукні до самих кінчиків нігтів тобто підбору лаку. Завершальним елементом завжди була і є ретельно і одночасно правильно підібрана зачіска, пособности змінити зовнішній вигляд випускниці до невпізнання.

Якими мають бути зачіски 2012 на випускний бал?

Не повірите але не один модний жіночий журнал в даному питанні не стане добрим порадником: фото манекенниць може не підійти до образу молодої дівчини і зробити її значно старше, і не факт що гарніше!

Так що завчасно радимо звернутися до свого стиліста для підбору варіантів, щоб не було на випускний бал сліз від того, що дівчині не красиво вклали волосся.

До слова сказати, потрібна не просто стильна і модна укладка, а ще й надійна слід пам’ятати, то Вечір триватиме до самого ранку і зустрічати перший у своєму житті світанок в ролі дорослого чоловічка хотілося б дуже нарядною.

Ми щойно поспілкувалися зі стилістами і ними були запропоновані актуальні варіанти укладок для випускного балу:

Зачіски з плетіннями у вільному і класичному стилі. Стильно, акуратно, модно!

Яку зробити зачіску на випускний на довге волосся?

Локони. У всі часи саме розкішні пасма, накручені за великі бігуді були і є предметом особливої ​​гордості випукніц в них вгадується і ветренность дівчини, і романтичність моменту, і дорослість від ретро стилю.

Актуальні на сьогоднішній момент волосся, завиті по спіралі, або укладені хвилями.

І, звичайно, завжди в моді тугий, гладко зачесане кінський хвіст або пучок. прикрашені аксесуарами шпильками зі стразами, квітами, обручем для волосся.

Проявивши максимум уяви і фантазії, і нехай у вашій пам’яті залишаться лише самі пріятине моменти від свого випускного балу, на якому ви справжня Принцеса, твердо крокує у доросле Життя. Удачі, дорогі випусніци-2012!

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!