Зачіска колосок — на всі часи

Зачіска колосок - на всі часи

Зачіска колосок — на всі часи

Всім відомий «колосок» не залишився без уваги стилістів в цьому сезоні! Зачіска, яка перебувала на піку популярності 10 років тому, сьогодні трансформувалася і стала знову актуальною. Якщо раніше колосок вважався суворої зачіскою, виконаної ідеально гладко і акуратно, то сьогодні часи консерватизму і строгих правил залишилися позаду — сучасний колосок більш демократичний, він повинен виглядати злегка недбало.

Зачіска колосок — Еталон простоти і стилю одночасно. Вона буде виглядати ідеально на будь-якому волоссі і не вимагає мегаусілій. Колосок — зачіска. яка ідеально підійде для виходу в світ, зустрічі з льодовими партнерами і друзями.

Виконати французьку косу (так іншими словами називають зачіску «колосок») можна як у салоні краси, так і вдома самостійно. Колосок ідеально підходить тим, у кого волосся в’ється. Власницям прямого волосся потрібно додатково зробити начісування, для того щоб надати додатковий обсяг зачісці.

Скільки варіантів виконання даної зачіски існує можна подивитися, ввівши в пошуковику: колоски зачіска фото. Кілька прикладів ви можете бачити тут. Для плетіння зачіски колосок вам знадобляться:

 • зажим або гумка;
 • гребінець;
 • невидимки;
 • віск.
 • Методика виконання зачіски зовсім не складна:

  • спочатку волосся розчісували, наносимо на них трохи воску, потім беремо пасмо волосся у лоба, розподіляємо її на 3 частини і плетемо звичайну косичку;
  • далі до пасма волосся, розташованої збоку, приєднуємо додаткову пасмо з цього ж боку;
  • продовжуємо вплітати бічні пасма поки все волосся не будуть зібрані;
 • колосок можна завершити косою або зібрати решту волосся у хвіст.
 • Зачіска колосок, корисні поради

  «Колосок» вийде цікавіше, якщо при плетінні додаткові пасма частіше захоплювати. Товщина пасом визначатися індивідуально і залежить від густоти волосся. Виразний колосок вийде, якщо кожне пасмо закладати за попередню, а не як зазвичай внахлест. Колосок можна оформити не тільки у вигляді звичайної французької коси, як це було прийнято ще в Стародавній Греції.

  Його можна розташувати навколо голови, вплітаючи в колосок стрічку. Сьогодні практично не зустрінеш класичний варіант зачіски. Так, наприклад, замість одного колоска можна заплести два, а то і три, які закінчуються дрібними французькими кісками.

  Можна залишити кілька спадаючих пасом навколо особи. Це додасть зачісці особливого романтизму і ніжності. Оригінально виглядає колосок, заплетений від потилиці до лінії лоба (знизу-вверх). Волосся, що залишилися, можна накрутити в локони або красиво укласти.

  Можна заплести на голові кілька колосків, недоплетенних до кінця, або з’єднаних на верхівці. Сучасна індустрія краси пропонує величезну кількість всіляких аксесуарів для оформлення колоска: шпильки, стрічки.

  Дуже гармонійно зачіска колосок виглядає на волоссі пшеничного кольору або мелірованого. Виникає приголомшлива гра світла. Колосок користується популярністю і як весільна зачіска.

  Адже вона являє собою простір для фантазії. Колосок дуже зручний і практичний. Він додасть дівчині неповторний вигляд і буде триматися дуже довго. Колосок можна поєднувати з іншими зачісками, такими як афрокосічкі, кінський хвіст, зачіска з твистером. Колосок-зачіска — відео, навчальні плетіння, допоможуть навчитися однією з найвідоміших технік плетіння косичок.

  Якщо ви хочете змінити імідж або оновити свій стиль, допоможе вам у цьому зачіска колосок. Головне, щоб вона відповідала вашому стилю життя і образу. Знамените французьке плетіння виглядає дуже романтично і сексуально.

  Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!