Вправи на контроль емоцій

Вправи на контроль емоцій

Вправи на контроль емоцій

Справжній маг повинен вміти володіти собою. Це передбачає вміння позбавлятися від непотрібних емоцій, а не ігнорувати або пригнічувати їх, заганяючи вглиб підсвідомості (це дуже часто веде до розвитку різних нервових і психічних захворювань). Те ж саме, до речі, стосується і думок, але з ними ми попрацюємо трохи пізніше.

Під час занять настрій обов’язково має бути злегка піднесеним — як мінімум від очікування самого процесу (сенсу в тренуваннях, виконуваних автоматично, «для галочки», дуже мало, причому стосується це не тільки магії). Всякі негативні думки і негативні емоції виганяємо куди подалі за допомогою наведених нижче вправ. Запам’ятайте: при негативному настрої в кращому випадку нічого не вийде, в гіршому — вийде, але зовсім не те, на що ви розраховували.

Вправи на контроль емоцій. Переривчастий подих

Один з найпростіших способів. Глибоко вдихаєте, а видихаєте по частинах. Потім збільшуєте тривалість вдиху і видиху. Перший вдих — на рахунок два, видих — на чотири.

Другий: вдих — на чотири, видих — на вісім. Заодно уявляємо, як на вдиху входить свіжа енергія, на видиху виходить відпрацьована.

Вентиляція емоцій

Уявляєте, що в грудях кватирка. На вдиху протяг проходить в одну сторону, на видиху — в іншу. По дорозі всі зайві емоції видуває.

Руна контролю емоцій

Приголомшливий за своєю ефективністю спосіб, що не вимагає, до того ж, багато часу. Візуалізіруете руну яскраво червоного кольору, а потім «пригашує» її через весь спектр веселки (помаранчевий — жовтий — зелений — блакитний — синій) до глибокого фіолетового і розчиняєте в полі зору.

«Образ спокою»

Пам’ятайте вправу на візуалізацію? Його можна виконувати і з метою приведення емоцій в порядок. (Якщо не виходить сісти або прилягти, то можна робити і стоячи.)

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!