Відгук: Торт Шереметьєвський торти «Пташине молоко» — Смак як у дитинстві)

Відгук: Торт Шереметьєвський торти

Відгук: Торт Шереметьєвський торти "Пташине молоко" — Смак як у дитинстві)

Переваги:

смачний ніжний не дорогий

Недоліки:

не знайшла

З дитинства люблю торт «Пташине молоко», іноді так і хочеться себе побалувати і навіть без приводу. Так ось вчора вирішила в Атаці прикупити цей тортик, 550 грам коштує всього 145 рублів, в інших магазинах звичайно дорожче.

Упаковочка торта досить таки скромна на вигляд, дизайн схожий, як у радянські часи, класичний такий, без жодних вигадок.

Склад теж уважно вивчила, начебто нічого поганого немає, нічим не краще і не гірше інших аналогічних тортів. Не люблю хімічні солодощі! Але і 100% натуральним його не назвеш, та й де нині купиш солодощі без жодних добавок.

У «Пташине молоко» найголовніше, щоб було поменше бісквіта і побільше суфле, і бажано, щоб суфле було ніжне і повітряне. У торта даної марки смак саме такий як у дитинстві, ніжний, прямо тане в роті, в міру солодкий, не нудотний, віддає вершками.

Шоколадна глазур при розрізанні не кришиться і теж дуже смачна, хоча глазур не справжній шоколад, але все ж. Шари бісквіту тонкі, а суфле багато, все як я люблю) Загалом торт зі смаком дитинства)

І ще одна порада, перш ніж різати торт Пташине молоко, потрібно трохи підігріти ніж, і тоді тортик НЕ розкришиться. Приємного чаювання)

Час використання: 1 день

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!