Весело проводимо весілля — конкурси та ігри на весілля для гостей

Весело проводимо весілля - конкурси та ігри на весілля для гостей

Весело проводимо весілля конкурси та ігри на весілля для гостей

Весілля — це радісна подія в житті кожної пари. Весілля грається один раз в житті, і молодятам хочеться, щоб все було ідеально. Особливу увагу в організації святкування весілля приділяється конкурсам — це кращий варіант розваги гостей і незабутнього веселощів.

Напевно, всім присутнім цікаво дізнатися трохи один про одного, познайомитися з новими людьми. Часто буває так, що друзі нареченої і нареченого між собою незнайомі. Тамада повинен представляти гостей один одному в процесі конкурсів, задавати жартівливі питання, всіляко підтримувати дружню атмосферу.

Кращі весільні ігри та конкурси

Конкурс під назвою Сімейні таємниці відмінно підійде для людей з почуттям гумору, вміють сміятися над собою. Всім відомо, що дружба починається з посмішки конкурс з легкістю створить дружню атмосферу. Його рекомендується використовувати одним з перших — це дозволить не тільки уявити людей, але й викликати до них симпатію.

Конкурс Сімейні таємниці

Суть конкурсу в тому, що гості хочуть дізнатися найпотаємніше про своїх знайомих. Для ігор вибираються пари, закохані або дружини. Їм видаються картки, зміст яких буде нижчою.

Картки поділяються на дві категорії: одна містить в собі питання, яке повинен задати один учасник другого, а на іншій — записані відповіді. Виходять цікаві діалоги.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!