Венеричні захворювання у чоловіків

Венеричні захворювання у чоловіків

Венеричні захворювання у чоловіків

Венеричні захворювання, або захворювання передаються статевим шляхом (ЗПСШ) виникають як у жінок, так і у чоловіків. Правда, чоловіки хворіють не так часто, на відміну від слабкої статі. У чоловіків шансів заразитися такими захворюваннями як хламідіоз, мікоплазмоз, уреаплазмоз менше, ніж у жінок. І звичайно, найбільший плюс в тому, що якщо чоловік захворів, він відразу це помічає, по різним проявам: свербіж, висипи, гіперемія шкіри, різні виділення з статевого органу.

Але сильна стать дуже довго може приховувати, що він заразився і звернеться до лікаря в самий останній момент.

Всі захворювання передаються статевим шляхом мають як загальні, так і різні один від одного прояву і риси течії.

Також трохи нижче буде описано декілька способів профілактики венеричних захворювань. Можливо, ви знаєте ці заходи, але зайвий раз прочитати ще нікому не завадила.

Отже, венеричні захворювання у чоловіків це захворювання, що передаються в основному статевим шляхом або комплекс заразних хвороб, якими заражаються лише одним і тільки одним способом, цей спосіб статевий контакт з людиною, яка хворіє або є носієм захворювання передається статевим шляхом.

Найпопулярніші венеричні захворювань у чоловіків це: гонорея, генітальний герпес, сифіліс, вірус папіломи людини (ВПЛ), м’який шанкр. Рідкісні, такі як: хламідіоз, трихомоніаз, уреаплазмоз.

У них є кілька симптомів і ознак, які об’єднують ці захворювання разом, це:

Шлях передачі в основному статевої чи при тісному контакті;

Загальні симптоми: гіперемія шкіри, виділення зі статевих органів, свербіж, печіння, висипання.

Але, також захворювання передаються статевим шляхом мають деякі комплекси відмінностей між собою, тому зупинимося на найбільш частих захворюваннях окремо. Ви напевно чули, що венеричні захворювання назвали на честь Венери, так як вона є джерелом спокуси і тягла за собою розплату за це спокуса.

Історія венеричних захворювань почала свій світанок після 1945 року, відразу підвищилася частота виникнення захворювань, які передаються статевим шляхом у всіх країнах, не тільки в Росії. За допомогою використання антибіотиків ця хвиля знизилася. Але на початку 50-х років частота зараження сифілісом і гонореєю почала зростати і в 70-ті роки в деяких країнах досягла розмірів епідемії.

Зазвичай захворювання передаються статевим шляхом зачіпають людей різних віків і будь-яких соціальних груп. Найчастіше заражаються люди молодого віку та підлітки, пік припадає на вік 20-24 роки.

На поширення венеричних захворювань впливає цілий комплекс чинників. По перше в даний час молоді люди починають свою статеве життя дуже рано, і міняють одного партнера за іншим досить часто. По друге молодь не думає під час статевого акту про оберігання, яке захищає не тільки від небажаної вагітності, але і від захворювань, які передаються статевим шляхом.

Не менш важливо, що дані захворювання можуть привести до чоловічого безпліддя.

Роблячи висновок всього викладеного вище можна сказати, що отримання задоволення не варто його наслідків. Адже краще профілактика, ніж лікування. А профілактика проста безпечний секс (використання презервативів), завжди один партнер, і майте "голову на плечах"!

Відео про венеричні захворювання

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!