Вагітність чи ні: перші ознаки вагітності

Вагітність чи ні: перші ознаки вагітності

Вагітність чи ні: перші ознаки вагітності

Ознак того, що в лоні жінки зародилося нове життя, — величезна кількість, і всі вони носять відтінок індивідуальності. Поговоримо про найбільш поширені перших ознаках вагітності.

Затримка місячних — основна ознака вагітності

Перша і найбільш явна ознака вагітності — затримка місячних. Однак не слід цілком покладатися виключно на даний аспект: затримка або зміна структури менструального циклу може вказувати як на вагітність, так і на цілий ряд абсолютно не пов’язаних з радістю материнства захворювань.

У деяких жінок перші ознаки вагітності проявляються вже в перший тиждень після зачаття, у інших — протягом тижнів або навіть місяців.

Сама по собі затримка місячних не може вважатися абсолютно вірною ознакою вагітності. Але якщо у тебе не спостерігалося гормональних розладів, виснаження або сильних психічних травм, то поряд з іншими позитивними ознаками це може свідчити про те, що ти вже практично мама.

Якщо менструація не наступила у відведений їй час, має сенс виміряти внутрішню температуру організму. Термометр слід вводити в пряму кишку на глибину 2 см на 5-7 хвилин.

Якщо температура протягом кількох днів перевищує 37 градусів, можна бити тривогу. При затримці менструації на 1-2 дні і більш можна зробити тест на визначення вагітності.

На жаль, позаматкова вагітність на ранніх етапах практично не підлягає ідентифікації і протікає абсолютно з тими ж симптомами, що й нормальна. Переконатися, що наступила вагітність маткова зможе тільки фахівець, та й то за результатами УЗД.

Інші причини затримки місячних: різке зниження або збільшення маси тіла, хронічна втома, гормональні порушення, стрес, припинення прийому оральних контрацептивів, грудне годування.

Кровотеча — один з найбільш ранніх ознак вагітності

Проявляється приблизно через 6-12 днів після зачаття. під час посадки ембріона на утробну стінку. У деяких жінок цей процес може супроводжуватися кровотечею і навіть спазмами.

На самих ранніх термінах вагітності незначні кров’яні виділення вважаються звичайним симптомом, який не є причиною для занепокоєння і не представляє небезпеки для нормального перебігу вагітності.

Однак не варто завчасно бігти за коляскою і повзунками: кровотеча може бути викликано звичайною менструацією, зміною циклу, а також стати побічним ефектом прийому протизаплідних засобів. Не кажучи вже про різного роду інфекціях і мікропошкодження, отриманих в процесі статевого акту.

Затримка місячних, порушення менструального циклу — найбільш поширений ознака, що змушує жінку пройти тест на вагітність. Остання супроводжується припиненням, а точніше — затримкою менструації на весь встановлений термін розвитку плода.

Тим не менш, у деяких жінок спостерігається незначне кровотеча, що проходить малоінтенсивної і прекращающееся набагато швидше, ніж зазвичай.

Інші причини кровотечі: мінімальні кров’янисті виділення після статевого контакту (за рахунок травматизації пухкої зовнішньої частини шийки матки), позаматкова вагітність, інфекції, менструація, побічний ефект прийому протизаплідних засобів.

Збільшення грудей — ще одна ознака вагітності

Груди збільшилася і стала надчутливої? Груди не обов’язково збільшитися відразу ж на 2 розміри, але Каке-небудь зміни її точно каснуться!

Набухання, підвищення чутливості грудей — Ознака вагітності, яка може проявитися через 1-2 тижні після зачаття.

Груди може реагувати на будь-яке, навіть незначне дотик, а також злегка набухати. Якщо ти ойкав, коли партнер торкається до грудей? Груди напружена?

Що ж, швидше за все, це вагітність.

Інші причини підвищення чутливості грудей: гормональний дисбаланс, прийом протизаплідних таблеток, передменструальний синдром (ПМС).

Швидка стомлюваність і сонливість — ще одна ознака вагітності

Швидка стомлюваність, апатія — ознака вагітності, який може проявитися вже в перший тиждень після зачаття. Така слабкість, особливо вранці, — ознака вагітності.

Інші причини стомлюваності, апатії: стрес, перевтома, депресія, простуда або грип, інші захворювання.

Нудота — вірна ознака вагітності

Нудота, токсикоз — дана ознака часто виникає на 2-8 тижні після зачаття. Деякі жінки досить легко переносять даний етап вагітності, проте переважна більшість майбутніх мам нерідко страждають від токсикозу.

Нудота, іноді з блювотою, може початися вже і через один тиждень після зачаття! Виникає частіше вранці, але можлива і в будь який інший час дня і ночі.

Інші причини нудоти: харчове отруєння, стрес, заболевая шлунково-кишкового тракту.

Болі в попереку — непряма ознака вагітності

Болі в попереку також можуть вказувати на ранній термін вагітності, однак незначні болі в спині будуть виникати протягом усього терміну виношування дитини.

Інші причини болю в попереку: передменструальний синдром (ПМС), стрес, проблеми зі спиною, фізичні та розумові навантаження.

Головні болі — непряма ознака вагітності

Головний біль, мігрень — ознака підвищення рівня гормонів в організмі може викликати головні болі на ранньому терміні вагітності.

Інші причини головного болю: зневоднення організму, утримання від кофеїну, передменструальний синдром, надмірна напруга м’язів очей, інші захворювання.

Часті позиви до сечовипускання — частий перша ознака вагітності

Часті позиви до сечовипускання — Приблизно на 6-8 тижні після зачаття можуть виникати часті позиви до сечовипускання.

Іншими причинами частого сечовипускання можуть бути: інфекційні захворювання сечостатевої системи, діабет, надмірне споживання рідини, а також зловживання сечогінними засобами.

Потемніння шкіри навколо сосків — не самий перша ознака вагітності

Вже на дуже ранніх термінах вагітності, коли ти сама ще, може, й не знаєш, твої груди вже сигналізує про вагітність. Приблизно під час її звичайних критичних днів ареоли темніють і збільшуються, а вени на грудях стають помітнішими.

Іншими причинами потемніння шкіри в області сосків можуть бути гормональний дисбаланс, не пов’язаний з вагітністю, залишкове явище після попередньої вагітності.

Зміна апетиту — ще один перша ознака вагітності

Збільшення апетиту, тяга до певних продуктів — абсолютно необов’язково, що у жінки виникне бажання поласувати заморською екзотикою, проте у більшості майбутніх мам виникає стійка тяга до абсолютно певним продуктам.

Інші причини збільшення апетиту: неповноцінне харчування, недолік певної групи вітамінної або корисних речовин, стрес, депресія, майбутня менструація.

Зміна сексуальності — ще один можливий ознака вагітності

Ви і ваш партнер будете вважати один одного більш привабливими, змінитися ваше сексуальний потяг. У деяких жінок виникають дивні сексуальні потяги і фантазії. Може посилитися чутливість клітора і тривалість оргазму.

Ласки грудей будуть приносити задоволення у зв’язку з підвищеною чутливістю і набуханням молочних залоз.

Інші причини зміни сексуальних бажань: все інше.

Тест на вагітність — достовірна ознака вагітності?

Більшість якісних тестів розраховані на застосування з 1-го дня затримки місячних. У 85-95% випадків до цього часу ембріон вже прикріпився до стінки матки і починає виробляти ХГЛ. Однак у 5-15% випадків прикріплення ще не відбулося.

При затримці місячних в 1 тиждень імплантація відбувається вже в 94-100% випадків.

ХГЧ множиться на 2 кожні 2-3 дні з дня затримки, тому при негативному результаті, якщо місячні не почнуться, повторити тест через кілька днів.

Хибно позитивні результати бувають рідко, на відміну від хибнонегативних. Останні виходять тоді, коли термін вагітності ще занадто малий і рівень ХГЛ низький для того, щоб його визначив тест.

Причини ложноположительного тіста: препарати, що містять ХГч, трофобластичних пухлини, самовільний викидень (вагітності вже немає, а тест все ще позитивний).

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!