Утилізація медичних відходів і знищення лікарських засобів

Утилізація медичних відходів і знищення лікарських засобів

Утилізація медичних відходів і знищення лікарських засобів

Велика кількість медичної одноразової продукції призводить до неминучої необхідності їх подальшої утилізації. Для того щоб переконатися в проблемі достатньо уявити скільки тисяч одноразових шприців в день використовується в різних медичних установах. До того ж знищення лікарських засобів необхідно проводити після закінчення терміну придатності, тому що вони згодом становлять велику небезпеку для здоров’я людей.

Утилізація медичних відходів передбачає дотримання необхідних норм та чинного законодавства. Наша компанія «Федерація» не перший рік займається утилізацією медичних відходів і препаратів на високому професійному рівні. Всі фахівці компанії пройшли спеціальну підготовку і проводять утилізацію з урахуванням всіх вимог і по строго відпрацьованому плану.

На сьогоднішній день неграмотна утилізація медичних відходів може привести до самих плачевних результатів, як для керівників медичних установ, так і для тих організацій, які, не маючи ліцензії, займаються утилізацією медичних препаратів та ліків.

Всесвітня медична організація рекомендує знищувати медичні відходи термічним шляхом, якщо немає можливості провести більш щадне для екології захоронення відходів на полігоні. При термічному методі утилізації відходів варто дотримуватися наступних правил:

  • спалювання медичних відходів повинно проводитися тільки в спеціальних печах;
  • перед спалюванням відходи повинні сортуватися по класу небезпеки;
  • при спалюванні відходів за печами повинен здійснюватися постійний контроль.

Наша компанія «Федерація» надає своїм клієнтам повний спектр послуг для безпечної утилізації медичних відходів:

  • тара і контейнери;
  • вивіз відходів спеціальним автотранспортом;
  • утилізація та захоронення відходів.
  • На вимогу медичного закладу ми можемо провести спеціальний інструктаж з вашим персоналом на тему правил по збору та зберіганню медичних відходів.

    Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!