Три прийоми, які привертають увагу чоловіків)

Три прийоми, які привертають увагу чоловіків)

Три прийоми, які привертають увагу чоловіків)

Три прийоми, які привертають увагу чоловіків.

Всім привіт)) Нещодавно чула по ТБ, що вчені шляхом експериментів з’ясували, які прийоми змушують чоловіків звернути увагу на жінку (дівчину) і діють безвідмовно.

— червона або червона помада;

— високий каблук;

— плаття (особливо приталенное).

Я думаю, що це правда..Ведь хто зверне увагу на дівчину в джинсах, кросівках і полувери. По правді кажучи, якщо дівчина красива і приваблива, то на неї і в цьому одязі звернуть вніманіе..НО..Еслі поруч буде інша настільки ж гарна дівчина, то у кого буде більше ймовірність зав’язати цікаве знайомство. Звичайно ж у дівчини з одним з цих прийомів: на каблуках, в сукні або ж з червоними губами.

Група кореспондентів на телебаченні провела експеримент: дівчина голосувала на дорозі, щоб ЖЕКу зупинився і допоміг полагодити машину. Спочатку кореспондент голосувала у джинсах і полувери. Машин зупинилося зовсім мало. Потім дівчина поміняла нудні кросівки на туфлі на шпильці (але це не обов’язково повинна бути шпилька, може просто каблук). Чоловіки стали зупинятися охочіше і допомагати. Нафарбувавши губи яскравою червоною помадою машин зупинилося дуже багато, так всі хотіли допомогти красивій дівчині з червоними губками))) Ну а що говорити про те, коли кореспондент — дівчина переодяглася в приталені плаття і залишилася на підборах. там від машин просто відбою не було, навіть утворилася пробка з охочих допомогти!

Ось так от діють ці три способи на чоловіків. І не обов’язково їх використовувати разом, кожен варіант і так дуже дієвий)) Але вибір завжди залишається за вами!

Я вирішила скласти добірку фотографій знаменитостей з цими прийомами і без них) У якому випадку вони виглядають краще: з червоною помадою, в сукні, на підборах або ж без всього цього. Давайте подивимося.

Отже, прийом перший — червона помада.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!