Траволікування, народні рецепти, досвід лікування хвороб

Траволікування, народні рецепти, досвід лікування хвороб

Траволікування, народні рецепти, досвід лікування хвороб

Змішаний зоб розсмоктується

Шановні відвідувачі! Нагадуємо вам, що самолікування іноді буває вкрай небезпечно, особливо якщо не знати точного діагнозу. По можливості не ігноруйте офіційну медицину, особливо її діагностичні можливості.

У нас з медициною не все так погано, як іноді здається!

УЗД показало у мене в області щитовидної залози кілька кистоподобную невеликих (від 3 до 9 мм) вузликів. Лікар поставив діагноз: змішаний зоб. Чи можуть ці вузлики розсмоктатися?

Як їх лікують?

В.ВОРОНІНА, Волгоградська область

У сучасній ендокринології є методи консервативного лікування змішаного зоба. Як правило, пацієнтові призначають невеликі дози гормонів щитовидної залози. Це необхідно, щоб створити фізіологічний спокій щитовидці.

Часто таке лікування призводить не тільки до зменшення вузлових утворень, але й до розсмоктування. Призначати лікування вузлових утворень на щитовидній залозі повинен тільки ендокринолог.

Хірургічне лікування при змішаному зобі застосовується, коли вузлики занадто Швидко зростають або є загроза їх злоякісного переродження.

Корисна порада

При лікуванні зоба щодня обтирають шию в області щитовидної залози подрібненої корою дуба, яку потрібно розмочити в кип’яченій воді (1 від ложка кори на склянку води).

С.ПОСТНІКОВА, Володимирська область.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!