Техніка орального сексу: 10 уроків для дам (як правильно робити …

Техніка орального сексу: 10 уроків для дам (як правильно робити ...

Техніка орального сексу: 10 уроків для дам (як правильно робити мінет)

Поговоримо про те, як правильно робити мінет. Багато хто вважає, що оральний секс являють собою вищий прояв сексуальної близькості, здатне висловлювати самі найтонші відтінки почуттів, які долають до партнера. Але мало хто знає, що техніка орального сексу вимагає певних навичок.

Тут ми наводимо 10 уроків орального сексу для дам.

Урок 1:

Оральний секс це одне з найвищих задоволень, які жінки може доставити своєму інтимному партнерові. Навіть якщо партнер відкрито не просив вас, будьте впевнені, що він мріє про це. Потрібно враховувати, що різні області чоловічого пеніса мають різну чутливість до стимуляції їх губами і мовою. Самим чутливим місцем є його голівка, тому зазвичай саме тут слід зосередити основну увагу при занятті оральним сексом.

Ви легко можете довести партнера до оргазму, всього лише м’якими дотиками язика до цієї частини статевого члена. Стовбур пеніса не має достатньою чутливістю, тому ні оральна, ні ручна стимуляція цієї зони не можуть доставити значного задоволення чоловікові. Широко поширена помилка серед жінок, нібито чоловік отримує максимум насолоди, якщо партнерка глибоко і міцно захоплює його пеніс ротом і стимулює потужними рухами вгору-вниз. Безумовно, зовні така форма орального сексу виглядає дуже збудливо, але, на жаль, стимуляція голівки члена при цьому не достатня, так як основний вплив виявляється на малочутливий стовбур пеніса.

Тестис (мошонка, яєчка, називайте, як вам зручніше) досить чутливі до болю і звичайно не розглядаються як об’єкт еротичної стимуляції, що по суті помилково. Ви можете додати чимало приємного у своїх еротичних іграх, якщо звернете більше уваги на тестис. Але про це пізніше. Існують і інші області чоловічого тіла, чутливі до оральної стимуляції.

Багато чоловіків чутливі в районі грудей і сосків, в проміжної зоні і т.д.

Урок 2:

Гірко спостерігати, як багато жінок не знають, як правильно порушити пеніс, привести його в належну боєздатність. Найтиповішим помилкою є впевненість, нібито жорстке захоплення статевого члена і енергійне його масування ввверх-вниз роблять вас фахівцем в області орального сексу. Це не так. Необхідно попередньо обережними, ніжними дотиками губ і язика досліджувати поверхню пеніса вашого партнера і по його реакції визначити найбільш чутливі точки. Спробуйте наступне: візьміть пеніс однією рукою і ніжно оближіть всю нижню частину по довжині знизу вгору. Коли ви досягнете головки члена, м’яко і ніжно обхопіть її ротом.

Щодо порушення органу ви побачите, яка його частина найбільш чутлива і приносить найбільше задоволення вашому коханому. Після того, як ви відкриєте ці зони, зверніть увагу на те, за якими ознаками ви зможете в майбутньому визначити, наскільки ваш партнер близький до оргазму. Це важливо хоча б для того, щоб ви могли управляти тривалістю любовних ігор і не викликати передчасне сім’явиверження.

Ось звичайні симптоми близькості оргазму: голівка члена дещо збільшується, напружуються стегна, на верхівці пеніса проступають краплі напівпрозорої рідини. Якщо це відбувається, значить найкраще може відбутися в будь-яку секунду. Позиція, в якій оптимальніше займатися оральним сексом (перебуваючи внизу між ніг, лежачи збоку або в позі 69) залежить від особливостей чутливості члена партнера, а також від структури й пластичності ваших губ, язика, форми зубів.

Випробуйте всі види техніки, щоб визначити найбільш підходящі варіанти для вашої пари.

Урок 3:

Візьміть затверділий пеніс партнера ротом, але не стискайте губи навколо його стовбура. Почніть обертові рухи головою. Пеніс буде робити вільні кругові рухи, поперемінно торкаючись різних внутрішніх поверхонь вашого рота. Вийміть його, трохи пригальмовуючи зубами. Ця вправа зручніше робити, стоячи на колінах перед партнером, або коли він лежить, а ваша голова знаходиться точно на його членом. Обертальні рухи слід робити те за годинниковою стрілкою, то проти.

Така гра приносить величезне задоволення чоловікові і може продовжуватися тривалий час.

Урок 4:

Стоячи на колінах перед партнером, підніміть його вже затверділий пеніс так, щоб ви могли дістатися ротом до яєчок. Повільними сильними рухами мови промассируйте проміжну область під мошонкою, самі яєчка, обережно і м’яко зісковзніть по них мовою і оближіть весь пеніс до самого верху. Можна трохи допомагати руками.

Техніка по суті нагадує облизування ескімо. Мало знайдеться чоловіків, здатних витримати подібну тривалу стимуляцію і не дійти до потужного оргазму. Як варіант можна комбінувати прямолінійні рухи мови з виписуванням великої вісімки.

Урок 5:

Найбільш поширена техніка: візьміть пеніс партнера ротом, але не глибоко. Пізніше ми зупинимося й на глибокому захопленні. Визначте мовою місце розташування головки члена. Один раз оближіть область вуздечки (там, де закінчується крайня плоть і починається шкіра) під голівкою. Звільніть член і повторіть все з початку, обхопивши стовбур пеніса рукою.

Цю гру можна урізноманітнити, наприклад, роблячи извивающиеся рухи головою вліво-вправо в той час, коли ваші вологі губи змикаються навколо вуздечки. Додаткові приємні відчуття може додати ніжна стимуляція пеніса рукою вгору-вниз. Кілька м’яких неглибоких захоплень пеніса ротом можна змішувати з рідким, але сильним і глибоким захопленням до самої підстави, або стандартним вакуумним захопленням.

Урок 6:

На додаток до попередньої існує техніка, яка посилює оргазм. Якщо ви блокуєте пальцем в основу пеніса канал, по якому відбувається викид сперми, і, масажуючи його губами і рукою по всьому стовбуру, будете імітувати спазми, характерні при сім’явиверганні, ви зможете тривалий час доводити свого партнера до солодкого знемоги. Коли ж ви дозволите спермі вирватися назовні, виверження буде незвичайно тривало і інтенсивно.

Неймовірно, як така проста техніка багаторазово збільшує задоволення для чоловіка.

Урок 7:

Тим, хто тільки починає практикувати оральний секс, потрібно враховувати деякі моменти. У момент оргазму чоловіки найчастіше намагаються занурити пеніс якомога глибше. Однак середня глибина рота всього лише 7,5 — 9 см, а середньоєвропейська довжина пеніса від 10 до 14 см.

Проблему ускладнює і той факт, що кут захоплення пеніса при оральному сексі по відношенню до горла і дихальних шляхах становить 90 градусів. Тому безпосередньо перед оргазмом партнера слід кілька відхилити голову в сторону, що дозволить його пеніса увійти цілком, не створюючи небезпеки для ваших дихальних шляхів.

Урок 8:

Тим більше не секрет, що при глибокому проникненні виникає відома фізична реакція. Щоб обійтися без цих неприємностей, потрібно всього лише розслабити гортань і не намагатися її напружувати під час глибокого проникнення. Крім того ви можете керувати глибиною, тимчасово щільно захопивши губами пеніс в зручному для вас положенні і стимулюючи його виключно мовою, щоб в цей час самої трохи віддихатися. Мнгновеніе оргазму це єдиний момент протягом всієї оральної гри, коли активність партнера може переважати над вашою.

Він сам починає імітувати рухи, характерні для звичайного статевого акту, занурюючи пеніс з кожним разом все глибше. Це дуже сильне сексуальне переживання, особливо для новачків. Ще одне попередження.

Не залишайте свого партнера відразу після сім’явиверження. Це зіб’є його задоволення. Тому, якщо для вас психологічно неприємно просто проковтнути вирвалося на свободу насіння, просто сплюньте його в заздалегідь приготовлений хустку або в рушник, але не тікайте у ванну.

Але не варто забувати і той факт, що сперма є ідеальним косметичним засобом для очищення шкіри. При належній увазі до один одного ви з вашим партнером незабаром навчитеся уникати можливих неприємностей і доставляти один одному максимальне взаємне задоволення від орального сексу.

Урок 9:

Тепер знову звернемо увагу на яєчка партнера. Враховуючи їх високу больову чутливість, будуть потрібні особливі довірчі відносини між партнерами, щоб залучити їх в активну сексуальну гру. Почнемо з ніжного облизування мошонки. Коли партнер збудиться, можна пограти з сосками на його грудях, стимулюючи пеніс внизу підстави ближче до яєчок. При повній довірі партнера ви зможете взяти обидва яєчка ротом, попередньо облизавши мошонку вологим мовою, так як потрібно змочити волосяний покрив мошонки.

Злиплі волосся не стануть заважати вашому мови грати яєчками. Придатки яєчок вашого партнера в ряді випадків можуть служити детектором на приховані інфекції типу хламідіозу. Якщо вони нехарактерно збільшені і болючі при зіткненні, це тривожний сигнал і саме недвозначне нагадування про необхідність скористатися гумкою.

Урок 10:

Це дуже проста техніка любовної гри, і, якщо ви вже освоїлися з анатомією пеніса, то легко її засвоїте. Зволожите губи, складіть їх навколо головки пеніса і починайте тихенько його вертіти по лінії вуздечки з боку в бік. Це не зажадає ніякого спеціального вміння та особливих талантів, так як це саме чутлива область статевого члена. Її стимуляція може викликати швидкий і сильний оргазм.

Зазвичай вона рекомендується для термінового відновлення боєздатності партнера після вже відбулася статевої близькості.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!