Стрижки на волосся довге

Стрижки на волосся довге

Стрижки на волосся довге

Чубчик, без сумнівів, вважається популярною чортом цього сезону. Вона прекрасно виглядає як з гладенькими волоссям, так і з каскадом струмливих завитків, при цьому потрібно враховувати, що пасмам хвилястість надається не по всій довжині волосся, а, в основному, виникає з рівня довжини чубчика. А ось саму чолочку, для узгодженості образу, необхідно залишити рівною або добре витягнути, незалежно від того, коротка вона, може досягати брів або звисає низько на очі.

Зачіски з локонами

Хвилясті локони і крутуватий завиток — це ще одна «вигадка» модних стрижок цього сезону 2011. Стрижка виробляється на основі стрижки каскад, але потрібно врахувати той факт, що, коли будете укладати своє волосся, намотування пасом на бігуді або на щітку-брашінг повинна починатися приблизно з середини волосся і, вже після розкрутки, пасма зобов’язані розпадатися по плічках великими локонами-кільцями.

Локони на кінчиках волосся і волосся на прямий проділ — відмінною рисою цієї укладки вважається той факт, що за саму основу дозволено брати стрижку зі схожою довжиною волосся по всій голові або стрижку каскад. Вкладання буде чудово виглядати, як і на густому волоссі, так і на не зовсім густих. Потрібно врахувати. що волосся будуть поділені на прямий проділ, наприклад: по самому центру, праворуч або з лівої сторони.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!