Стрижка каскад — фото

Стрижка каскад - фото

Стрижка каскад фото

Мода в перукарському мистецтві невблаганна, але, так чи інакше, деякі тренди залишаються назавжди. Серед таких «вічних трендів» можна назвати не так багато видів стрижки — хіба що каре і каскад. Сьогодні ми поговоримо про каскаді.

Найдивовижніше, що сама назва «каскад» прийшло до нас з радянської епохи, коли все жорстко регламентувалося по ГОСТ-у, в тому числі і види стрижок. При цьому каскадом називалася конкретна стрижка, певної форми і довжини волосся. Але сама техніка виконання такої стрижки в силу своєї легкості і швидкості виконання була вельми популярна серед майстрів і назва стрижки перейшло на техніку її виконання і закріпилося в світі перукарів (радянських і пострадянських — якщо ви вирішите попросити зробити вам цю стрижку за кордоном, то будете чимало здивовані тому, що перукар не зрозуміє, що ви від нього хочете).

У даній статті ми хочемо розглянути різні види стрижки і на прикладах показати всі тонкощі, які будуть цікаві читачам.

Стрижка каскад на середні волосся

Універсальність стрижки дозволяє застосовувати її до будь-яких волоссю. Для прикладу ви можете бачити на наступній фотографії градуйовані каре, виконане на волоссі середнього розміру:

Стрижка каскад на довге волосся

Щасливі володарки довгого волосся теж не залишаться без уваги! У цьому огляді ми підібрали найбільш вдалі приклади стрижок каскад на довге волосся.

Стрижка каскад на коротке волосся

Стрижки від кращих перукарів світу в цьому огляді! Попереду вас чекає 18 прикладів стрижок каскад для різних типів волосся!

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!