Спілкування в інтернеті: програми для спілкування та Соціальні мережі

Спілкування в інтернеті: програми для спілкування та Соціальні мережі

Спілкування в інтернеті: програми для спілкування та Соціальні мережі

В інтернеті можна спілкуватися кількома способами (всі ці програми легко завантажити з Інтернету і встановити на своєму комп’ютері):

    — через ICQ — Програму, яка встановлюється на комп’ютер і через яку можна швидко обмінюватися електронними повідомленнями з людьми, що знаходяться в будь-якому місці Землі, тільки якщо вони підключені до інтернету. Швидкість миттєва.

    — через QIP — Quiet Internet Pager — Що перекладається тихий інтернет пейджер. Встановлюється легко, в роботі дуже простий. Пишеться в ньому без помилок, так як існує перевірка граматики.

    — через Skype — Спілкування може бути аудіо- і відео -. а також миттєвими електронними листами. Дзвінки між користувачами skype безкоштовні. Можна дзвонити на молільние і домашні телефони по всьому світу. Для використання Skype потрібно мати динаміки, мікрофон і широкосмуговий доступ до Інтернету.

    Meebo або Web ICQ — Це сайт, що дозволяє посилати миттєві повідомлення без встановленого клієнта на комп’ютері, тобто неї потрібно встановлювати ніяких у себе програм, типу ICQ, MSN, Yahoo, Google Talk messengers і т.д. Це дуже зручно, так як в деяких офісах установка на комп’ютері ICQ або подібних програм заборонена. Або буває, що в Інтернет-клубі або в гостях, немає потрібного Вам клієнта обміну повідомлень.

    LiveJournal (ЖЖ) — це блоги і соціальна мережа одночасно.

LiveJournal — Це найбільш популярне спільнота блогів в Росії. Живий Журнал, ЖЖ — блог-платформа для розміщення онлайнових щоденників. Є наступні функції: можливість публікації записів, коментування їх читачами і так далі.

Може здійснюватися ведення колективних блогів — ЖЖ-спільнот.

У Рунеті Живий журнал знайшов величезну популярність, ЖЖ є у багатьох відомих особистостей в Росії, у партій і громадських рухів і організацій.

У Живому журналі діє Конфліктна комісія яка може видалити щоденник (блог) якого-небудь користувача за якісь порушення. Через Живий Журнал (ЖЖ) можна виразити себе, поділитися своїм життям, а також зв’язатися з друзями в мережі. Можна використовувати LiveJournal як особистий щоденник або блог. або як дискусійний форум, соціальну мережу.

Для реклами своїх товарів не солідно, якщо тільки Ви не людина мистецтва.

Блоги — це сайти, через які автор блогу спілкується з відвідувачами, консультує їх, радить їм, пропонує щось. Блогові сайти — це живі і динамічні сайти, оскільки на них постійно змінюється інформація, приходить новий потік інформації. А звичайні сайти (Не блоги) називаються статичними сайтами. Буває, що вони навіть не оновлюються, бо вся інформація, що стосується якогось конкретного предмета або теми, вже там є.

Соціальні мережі для спілкування

Соціальних сеті в Інтернеті багато. Найбільш популярними серед російськомовних громадян є: Vkontakte. Однокласники, Фейсбук.

Фейсбук — світовий лідер серед соціальних мереж, але у російськомовних в фаворі Контакт, за яким слідують Однокласники.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!