Сьогоднішня стаття про те, що подарувати мамі на 8 березня.

Сьогоднішня стаття про те, що подарувати мамі на 8 березня.

Сьогоднішня стаття про те, що подарувати мамі на 8 березня .

У дитинстві, якщо хто пам’ятає, ми малювали листівки, читали вірші та співали пісні. Може бути і c сьогодні хтось так робить, головна увага! І чому б не приділити час такому подарунку як листівка.

  • Листівка своїми руками.

Такі листівки, точніше їх виготовлення отримали назву скрапбукінг (не тільки листівки, можете подивитися про що це в інтернеті).

Я підготувала для вас варіант листівки, яку можна подарувати на 8 березня.

  • Сніданок улюбленої мамі.

Можна зробити смачний сніданок своїм мамам. Навіть трохи романтичний. Я пропоную зробити яєчню з сосискою, наприклад, у вигляді сердечка. Сосиска розрізається майже навпіл і вивертається у вигляді сердечка.

Щоб закріпити серце знадобиться 1 зубочистка. До речі, підійде і ля сніданку коханим.

  • Подаруйте мамам квіти.

Жінки в більшості дуже люблять квіти. І тут вже можна пофантазувати. Можна подарувати звичайний букет троянд або тюльпани. Що любить мама? — Ті квіти і дарувати.

Чудові композиції можна зробити з квітів.

Мама любить ходити в театр? Або може бути скоро виступає її улюблений виконавець? Так, мами бувають просунуті. Подаруйте їй шанс побачити все своїми очима.

Я не кажу, що всім подобається ходити в театр або на концерти, але бувають ж любителі.

Нехай це буде щось для дому, для краси, для повсякденного життя. Нехай це посудомийка (щоб полегшити життя), нехай це буде набір для манікюру або наборчик для манікюру. З техніки, може бути вона любить слухати музику, подаруйте їй плеєр або цифрову фоторамку.

Захоплюється вона технікою? Ви краще знаєте.

  • Прочитайте мамі віршик.

Зробіть як у дитинстві — прочитайте мамі вірш-привітання. Їй буде дуже приємно. Мами люблять приємні подарунки. Ось приклад вірша, який можна розповісти Мамуля.

ВІРШІ ПРО МАМУ

Хто відкрив мені цей світ,

Не шкодуючи своїх сил?

Що мені треба, точно знає.

Хто підтримає? Моя МАМА.

Я крокую по доріжці,

Але втомилися мої ніжки.

Перестрибнути через яму

Хто допоможе? Знаю — МАМА.

  • Аудіо-Поздравлялка.

І наостанок хочу запропонувати теж цікавий спосіб привітання з 8 березня, аудіопоздравлялка на телефон.

Жіночий блог Корисні поради радий представити вам відео як зав’язати шарф. Хочу зауважити, що це не одна стаття з такими чудовими наочними порадами. Головною перевагою відео як зав’язати шарф є наочний приклад варіантів, за допомогою якого можна отримати стильний і простий варіант зав’язки. У нас ви дізнаєтесь як можна зробити красиву зачіску навіть за допомогою шкарпеток — так! це дійсно правда! Слідкуйте за нашими новинами.

А подивитися відео як зав’язати шарф можна прямо зараз.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!