Салат з буряка

Салат з буряка

Салат з буряка

Салат буряковий рідко готують тільки з буряка, частіше буряк поєднують з іншими продуктами. Роблять салат з буряка з часником, салат з буряка з чорносливом, салат з буряка і моркви, салат з буряка з сиром, салат з буряка з яблуком, салат з буряка і капусти. Традиційний для нас рецепт, це салат з червоного буряка. Відварену і нарізану буряк заливають соусом з оцту, перетертих горіхів, цукру, соняшникової олії і часнику. Іноді його також називають буряковий салат з часником. Інші популярні салати з буряком — рецепти салат з буряком і чорносливом, і салат з буряком і сиром. Ці продукти чудово гармонують зі смаком буряків. Але не тільки з коренеплоду буряка можна зробити салат з буряка.

Рецепт салат з листя буряка менш звичний для нас, але теж має право бути приготованим і з’їденим. Салат з бадилля буряка до того ж дуже корисний.

Крім цього, можна приготувати зимовий салат з буряка, тобто консервований салат з буряка. Салат з буряка на зиму піддають тепловій обробці, варять. Також, салат буряковий на зиму можна приготувати і за допомогою гасіння буряків та інших овочів. Після цього, салат з буряком на зиму закочують в банки.

До заготівлях можна віднести і салат аленка з буряка. Однак, приготувавши цей буряковий салат, ви можете не закочувати його в банки, а відразу подавати до столу.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!