Розмір має значення: вчені з’ясували, які пеніси переважніше …

Розмір має значення: вчені з'ясували, які пеніси переважніше ...

Розмір має значення: вчені з’ясували, які пеніси переважніше для жінок

Дослідження, опубліковане в журналі PNAS. говорить: жінки пильно оцінюють розміри чоловічого пеніса, коли вибирають собі партнера, тоді як мужність тіла і широкі плечі не відіграють такої важливої ​​ролі.

Дослідники проводили тестування представниць прекрасної статі, з використанням опитувальників і малюнків. 105 австралійським жінкам з традиційною орієнтацією показували комп’ютерні зображення чоловічих тіл, які відрізнялися один від одного за трьома параметрами: зріст, співвідношення плечей і стегон і довжина пеніса. Всього було 53 зображення.

Результати показали, що більшість жінок вважають за краще високих чоловіків з великим показником пропорції плечей до стегон і з довгим статевим членом. Але тут не можна сказати "чим більше, тим краще", Оскільки пеніси, розміри яких сильно перевищували середньостатистичні, випробовувані привабливими не вважали.

Провідний автор цього дослідження біолог Брайан Мауц (Brian Mautz) з університету Оттави вважає, що у жінок є певний стеля в перевагах, що стосуються статевого члена їхнього потенційного партнера.

Вчені вирахували, що найпривабливішими вважалися ті пеніси, чия довжина варіювалася від 12,8 до 14,2 сантиметрів у неерегірованном стані. Ця цифра досить близька до середньостатистичного показника в 9 сантиметрів. У той же час переваги жінок в області чоловічої фігури, судячи з усього, зовсім далекі від реальності.

Нинішній висновок вчених суперечить дослідженням, проведеним Вільямом Мастерсом (William Masters) і Вірджинією Джонсон (Virginia Johnson) в 1966 році. Тоді ці дослідники заявили, що для більшості жінок розмір пеніса не грає ніякої ролі в оцінці чоловічої привабливості.

Мауц і його колеги вважають, що жіночі переваги позначалися на статевому відборі і могли вплинути на еволюцію чоловічих статевих органів, адже на сьогоднішній день з усіх приматів у людини найдовший і широкий статевий член. Біологи спробували розібратися, які ж фактори могли вплинути на процес розвитку цього органу, однак прийшли до висновку, що для цього необхідно більше даних.

Приматолог Алан Діксон (Alan Dixson) з університету Вікторії у Веллінгтоні, стверджує, що для отримання більш повних даних необхідно розширити коло опитуваних жінок і обов’язково включити туди туземок, оскільки в багатьох племенах прийнято ходити без одягу.

Також дуже важливо зрозуміти, чи пов’язані переваги жінок з так званим репродуктивним успіхом. Тобто чи буде носій гена великого пеніса неодмінно більш здоровим і плідним, ніж той чоловік, чий пеніс менше.

Білл Бейтман (Bill Bateman), еколог з університету Картин в Австралії, каже: "Існують докази того, що розмір пеніса залежить від рівня тестостерону. А також наявність великого статевого члена свідчить про те, що його власник молодий і здатний подарувати жінці потомство. Тому, можливо, великий розмір підсвідомо асоціюється зі здоров’ям і молодістю".

Також по темі:

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!