Приватна школа «Абвгдейка» створена на базі дитячого садка. Ми …

Приватна школа

Приватна школа «Абвгдейка» створена на базі дитячого садка. Ми проводимо набори в групи дошкільного навчання, а також у групи школярів 1-3 класу.

Спочатку наше освітнє установа було лише приватним дитячим садком, але практика показала, що бурхливий розвиток дітей, які не закінчується із закінченням дошкільного віку. У перші роки навчання в школі діти отримують всю базову інформацію, необхідну в подальшому навчанні. Якщо момент упущений, навчання в старших класах може бути проблематичною. Саме тому ми вирішили не закінчувати нашу діяльність на віці 7-ми років, а продовжувати працювати і зі школярами.

Сьогодні «Абвгдейка» це приватна школа в центрі Москви, а також приватний дитячий садок з колективом висококласних педагогів.

Вчителі та вихователі мають великий досвід занять з дітьми. Весь наш педагогічний склад бере участь у різних освітніх конференціях, відвідує міжнародні семінари, має наукові ступені. Ми не стоїмо на місці, ми постійно розвиваємося і зростаємо.

Ми впроваджуємо нові інформаційні технології в освітній процес. Ми хочемо, щоб ваші діти, наші учні, могли вийти на гідний рівень міжнародної освіти. Багато наших випускників продовжили своє навчання в кращих школах Європи Швейцарії, Франції, Англії.

Ми за те, щоб у вашої дитини було гідне майбутнє! Не сумніваємося, що в цьому наші бажання збігаються 🙂 Двері нашої школи завжди відкриті для нових учнів!

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!