Прикольні статуси про Любов

Прикольні статуси про Любов

Прикольні статуси про Любов

Як це не дивно, але прикольні статуси про любов властиві не тільки дівчатам і жінкам, а й сильній половині людства. З їх допомогою жіноча половина суспільства виражають любов, закоханість, висловлюють свої образи, а чоловіча ж навпаки, намагається відбутися жартами, а деякі навіть умудряються вибачитися і заслужити прощення, саме завдяки прикольним статусам про любов.

Якщо ви намагаєтеся висловити свої почуття і при цьому не виглядати нерозумно, якщо перерили весь інтернет у пошуках прикольних статусів про любов, які допоможуть виразити ваші емоції, то вам неодмінно зможе допомогти statusic.narod.ru.

statusic.narod.ru — це невичерпне джерело статусів для Однокласників, Вконтакте, Аськи, в якому ви можете почерпнути самі прикольні статуси про любов на всі випадки життя. Не бійтеся, створити собі нові іміджі, не бійтеся бути смішним і романтичним — тут все у вашій владі. Адже іноді тільки в мережі ви зможете бути таким, яким вам захочеться: непередбачуваним і оригінальним, а статуси нададуть в цьому свою допомогу.

Колекція статусів на statusic.narod.ru постійно оновлюється, тільки у нас ви зможете підібрати собі статус до душі. Завдяки нашим прикольним статусам про любов ви не тільки заявіть про свої почуття, але і подаруйте оточуючим море позитиву і гарного настрою.

Самка богомола вбиває самця після спаровування, щоб потім не нервувати передзвонить ця тварюка чи ні.

-А ти віриш в любов з першого погляду? -Так, Звичайно -Правда? Ну ка дивись сюди! На мене дивись сказала. D

Краще пізно, ніж нікому!

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!