Причини егоїзму

Причини егоїзму

Причини егоїзму

Жінка і чоловік бачать події та предмети з різних сторін в силу свого психофізіологічного відмінності. Це є причиною більшості суперечок в сім’ї. Що дивно, природа підказує, через любов – до згоди, але куди там; тільки я, тільки мені. Такому стану речей, коли людина намагається зіграти в театрі життя роль Бога, розглядаючи інших як нижчий рівень, сприяють три причини:

блокада. Все-таки одна людина змушена поступитися іншому дорогу, увагу, їжу, влада й інше. Особливо це видно в чергах;

материнська любов. Народивши дитину, мати є головним учасником створення нового життя. Випробувавши свою значимість, найвища насолода, вона всю свою захопленість перелагает на дитину.

Мати милується дитиною, каже, що він найкращий, талановитий, геніальний. Все це лягає на чистий аркуш пам’яті нового життя. Виростає Чоловіче, який (а) вважає себе найрозумнішим, найкращим, вище за інших.

Те, що написано на чистих аркушах пам’яті, дуже важко стерти або хоча б відредагувати. Тому його дії спрямовані на задоволення себе за рахунок інших;

прецедент. Сценарій гри в театрі життя написаний Біблією, релігійністю людей. Іноді можна почути: «Я тут для вас – Бог».

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!