Потіють Пахви Що Робити?

Потіють Пахви Що Робити?

Потіють Пахви Що Робити?

Досить для багатьох людей, не тільки жінок, але й чоловіків проблема підвищеної пітливості стає справжнім стресом. Вона заважає не тільки працювати, а й просто відпочивати в колі друзів або в суспільстві коханої людини. Дуже багато хто звертається з питанням: потіють пахви що робити, до лікаря.

Потовиділення – цілком нормальна реакція організму на різні зовнішні впливи, проте в деяких випадках ця, з фізіологічної боку, нормальна реакція деколи стає найсильнішим стресом. Адже у багатьох потіють пахви, що робити у випадку надмірної пітливості. Часом потовиділення настільки сильне, що не допомагають навіть суперсучасні дезодоранти. У таких випадках відповісти на питання: потіють пахви що робити? можна тільки після консультації з лікарем і ретельного обстеження. Цілком можливо, що причина в порушенні якоїсь функції окремих внутрішніх органів або системи в цілому.

Багатьох турбує, чому у них дуже потіють пахви, постійні думки про це призводять до розвитку комплексів.

Важливо підійти до проблеми комплексно, тобто поєднувати, якщо необхідно, і медикаментозне лікування і фізіотерапевтичні процедури, звичайно під ретельним контролем лікаря. Слід відзначити відмінний позитивний ефект після проведення фізіотерапії. Адже ці процедури можуть не тільки впливати на нервові закінчення, але і досить добре сприяти регуляції діяльність потових залоз. У багатьох людей у ​​зв’язку з раптово виниклої стресовою ситуацією потіють пахви що робити в цьому випадку?

Одночасний прийом різних седативних препаратів м’якої дії, на трав’яній основі допоможуть у боротьбі з повсякденними стресами. До м’яких заспокійливим травам можна віднести, наприклад, шавлія, на основі якого роблять настій. Для його приготування 1 столову ложку висушеної сировини заварюють склянкою окропу, настоюють і п’ють по півсклянки не менше 2 разів на день.

Після консультації з фахівцем, можна спробувати деякі засоби народної медицини, які дозволять вам забути про питання "чому сильно пітніють пахви". Досить простим з них є примочки. Необхідно протягом 10 днів робити контрастні примочки, тобто по черзі до пахв прикладати спочатку гарячі, потім холодні примочки, тримати не менше 5 хвилин. Це досить ефективний засіб, важливим є безперервність курсу.

Можна робити примочки з використанням природної сировини, наприклад, з настоєм дубової кори. Для цього на склянку окропу беруть 1 ст.л. дубової кори (її можна купити в аптеці), настоюють протягом 15 хвилин. Потім проціджують через марлю і роблять примочки.

Тривалість прикладання становить 5-7 хвилин. Курс до 7 днів.

Борючись з потовиділенням важливо дотримувати питний режим, а можливо, якщо порадить лікар, деяку дієту. Можна спробувати препарати кальцію, наприклад, таблетки глюконату кальцію. Також лікар може порекомендувати ванни з додаванням справжніх ефірних олій, які можна навіть приймати всередину, наприклад, кипариса.

Правда коштують ці масла недешево, але якщо багато засобів перепробувані і не допомагають, то варто спробувати. Крім того, справжнім ефірною олією можна змащувати проблемні ділянки. Та й сам аромат масла зробить вплив: розслабить, налаштує на оптимістичні нотки. Хоча слід пам’ятати, що застосування ефірних масел категорично протипоказано майбутнім мама і жінкам із захворюваннями грудей. У будь-якому випадку необхідна консультація лікаря.

При сильному запаху поту ефективною може виявитися комплексна очистка організму.

Таким чином, методів боротьби з підвищеним потовиділенням досить багато, але завжди слід пам’ятати, що тільки лікар зможе правильно відповісти на питання: потіють пахви що робити?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!