Пол Уеслі — біографія, кар’єра, особисте життя, цікаві факти …

Пол Уеслі - біографія, кар'єра, особисте життя, цікаві факти ...

Пол Уеслі — біографія, кар’єра, особисте життя, цікаві факти, новини

Американський актор і продюсер Пол Уеслі. від народження Пол Василевський, народився в невеликому містечку Нью-Брунсвіне (штат Нью-Джерсі) 23 липня 1982 року. Його батьки іммігрували до Америки з Польщі. Пол не єдина дитина в сім’ї, у нього є старша сестра Моніка, яка сьогодні успішний адвокат і дві молодші сестрички — Лея і Джулія.

Пол Уеслі з раннього віку досить активно займався спортом, але особливу перевагу він віддавав занять в шкільному театральному гуртку. Пізніше Пол перевівся в школу Хауелл в Леквуйде, так як в ній дозволялося учням поєднувати навчання і акторський графік, а зніматися Пол почав ще в старших класах, пройшовши кастинг на роль Макса НІКЕРСОН в самому довгому серіалі Америки "Дороговказне світло".

Саме участь на протяг трьох років у цьому проекті і стало для Пола Уеслі прекрасної акторської школою. Батьки Пола завжди підтримували стрімке бажання сина займатися акторською кар’єрою, навіть після того, як Пол після першого семестру кинув навчання в коледжі Rutgers University.

Пол Уеслі — початок зіркової кар’єри

У 2001 році Пол Уеслі отримав епізодичну роль у своєму першому повнометражному фільмі "Постріл в серце". Наступні роки він досить активно знімався в багатьох серіалах, але ролі, які він виконував не дозволяли повною мірою розкрити Полу свій акторський потенціал. Але Уеслі вірив, що його талант у поєднанні з яскравою привабливою зовнішністю і акторський досвід отриманий від роботи в серіалах дозволять йому досягти значних результатів в акторській діяльності.

Першою по-справжньому серйозною роботою в світі великого кіно для Пола Уеслі стала робота в картині "Мирний воїн", Де він зіграв Тревора і знімався разом з зіркою — Ніком Нолті.

Пол Уеслі — набуття популярності

Свою популярність і визнання Пол Уеслі знайшов в 2009 році, після яскравої і чудово зіграною головній ролі Стефана Сальватора в містичному серіалі "Щоденник вампіра". Саме після цієї ролі про Поле Уеслі заговорили, як про талановитого актора з великими перспективами. Крім зоряної популярності, робота в цьому хітовому серіалі принесла Уеслі і славу найсексуальнішого молодого актора.

Звичайно, чарівний юнак-вампір з вражаючим виразним поглядом і з чудовою спортивною фігурою не міг не торкнутися серця слабкої статі.

За роль загадкового вампіра Стефана Сальватора Пол Уеслі в 2010 році був удостоєний двох нагород Teen Choice Awards в категоріях "Прорив року: чоловіча роль в серіалі" і "Кращий актор фантастичного серіалу".

Пол Уеслі — найбільш значущі ролі

Починаючи з перших своїх акторських робіт Пол Уеслі знявся в близько 30 картинах, але з особливою тремтливістю Пол Уеслі ставиться до своєї найбільш значимою роботі в кіно на сьогоднішній день — головній ролі Стефана Сальваторе у фільмі "Щоденник вампіра" (2009-2012 рік). Одна з останніх робіт Уеслі, крім ролі вампіра, — це роль Ентоні Ріса у фільмі "Прибережне диско", Який виходить на великі екрани в 2012 році.

Пол Уеслі — особисте життя

Хоч молода зірка Пол Уеслі і є досить скромним хлопцем, але його особисте життя завжди була насиченою яскравими романами. Найтриваліший його роман з актрисою Марні Паттерсон тривав 4 роки і закінчився в 2008 році. Саме тоді Пол познайомився на зйомках фільму "Зимові мерці" з чарівною молодою актрисою Торрі де Витто.

Ця дівчина підкорила серце молодого красеня і в квітні 2011 року, закохана пара в таємниці від всіх одружилася.

Пол Уеслі — цікаві факти з життя

Пол Уеслі — день сьогоднішній

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!