Подарунок братові іграшки-саморобки та об’ємної листівки

Подарунок братові іграшки-саморобки та об'ємної листівки

Подарунок братові іграшки-саморобки та об’ємної листівки

Напевно ви любите дарувати подарунки не менше, ніж отримувати. Адже так приємно бачити непідробну радість на обличчі близької людини! І вже особливо приємно дарувати оригінальні подарунки рідним людям, наприклад, молодшому братику. Тому пропонуємо вам зробити подарунок братові на день народження своїми руками.

Оригінальний подарунок — це не просто сувенір, а й іграшка. Адже дитині будь-якого віку буде приємно мати зроблену спеціально для нього іграшку. Ми розповімо, як зробити самий справжній літак, який сподобається будь-якому хлопчиськові. І звичайно, імениннику запам’ятається не тільки подарунок, але і листівка, на якій ви напишете теплі слова. Її теж можна зібрати самим. І будьте впевнені, навіть через багато років, ставши дорослою людиною, ваш брат із задоволенням буде перечитувати побажання і згадувати вас.

Саморобка літака з паперу

матеріали для виготовлення паперового літака Для виготовлення саморобного літака вам знадобляться:

 1. одна порожня коробочка з-під сірників
 2. білий папір
 • картон
 • клей
 • зручні ножиці
 • Обклейте сірникову коробку білим папером. Це буде кабіна пілота. Потім відріжте довгу смужку картону (ширина її повинна бути приблизно 1,5 — 2 сантиметри) і складіть її в два рази.

  Приклейте «хвіст» поперек сірникової коробки.

  З двох невеликих прямокутників зробіть підставу хвоста. Для цього в одного з них закруглите краю, а другий складіть, і приклейте до першого. Далі приклейте вийшла деталь до кінця хвоста.

  Дочекайтеся, повного висихання клею, щоб подарунок братові на день народження, зроблений своїми руками, як можна довше радував його.

  Далі виріжемо дві довгасті смужки по ширині кабіни. Вони стануть крилами літака. Закруглите кінці смужок і приклейте їх до кабіни.

  Літак готовий! Залишилося розфарбувати його за своїм смаком: можна додати красиву аплікацію або намалювати на крилах зірки, якими прикрашалися бойові машини за збитих ворогів.

  Об’ємна листівка

  Ваш подарунок чудово доповнить об’ємна листівка, зроблена своїми руками, детальний майстер-клас вам на допомогу. При цьому на виготовлення піде зовсім небагато часу, а результат сподобається і вам, і імениннику. Тільки подивіться, як оригінально виглядає ця об’ємна листівка, хіба вона не покликана приємно здивувати і подарувати радісні емоції в поєднанні з основним подарунком?

  Сподіваюся, ви зважилися створити цю об’ємну листівочку на день варення, і тоді вам буде потрібно:

  1. Кольоровий картон — два щільних аркуша А4
  2. Кольоровий папір — кілька аркушів
 • Нитки, пряжа або різнокольорові стрічки
 • Ножиці і клей
 • Різнокольорові кульки

  Зігніть лист кольорового картону навпіл і відкладіть — він буде потрібно нам трохи пізніше. Візьміть кольоровий папір і виріжте з неї повітряні кульки різних розмірів і форм. Можете вибрати два добре поєднуються між собою кольору або зробити справжню веселку.

  До кожного прив’яжіть довгу нитку або стрічку.

  Прапорці з поздоровленням

  Складіть кольоровий папір в два рази і на згинах намалюйте трикутники, а потім виріжте їх. У вас вийдуть акуратні ромби. На нижній половині кожного з них напишіть по букві побажання.

  Закріпіть прапорці на нитці, щоб вийшло так само красиво.

  Об’ємні ніжки

  Зі ще одного лиса картону виріжте кілька невеликих смужок паперу і складіть їх буквою "П". Приклейте ці "ніжки" до кількох кулькам. Так ви додасте композиції більше обсягу.

  Хочемо зауважити, що об’ємність краще надавати більш дрібним кулькам, щоб вони не закривали собою кульки, що знаходяться позаду.

  Збірка об’ємної листівки

  Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!