Подарунки до 8 березня — своїми руками

Подарунки до 8 березня - своїми руками

Подарунки до 8 березня — своїми руками

Залишилося зовсім трохи, тільки 8 березня, і довжелезна черга подарунків-свят, подарунків-свят нарешті закінчиться. Що, все потрібне вже передарували і ніяких ідей подарунків вже не залишилося? Не кажучи вже про оригінальні ідеях?

Не біда, ми пропонуємо допомогу.

8 березня — свято жіночий. Прекрасні дами, навіть схильні хвалитися своєю практичністю, приділяють багато уваги зовнішньому. Так що, форма підношення може затьмарити собою, власне, подарунок. Ми пропонуємо два варіанти вельми оригінальною подарункової упаковки. Обидва вони «унісекс». У тому сенсі, що спорудити їх під силу персоні і чоловічого, і жіночої статі.

При цьому обидва варіанти прості, що не затратні і вельми ефектні.

По-друге — несподівана і затишна ідея прикрасити подарункову упаковку саморобними помпонами. Особливо такий теплий декор актуальний прохолодному і вогкому березні.

З тих пір, як ми масово обзавелися цифровими фотоапаратами, ми абсолютно перестали друкувати фотографії. Зізнатися, абсолютно не страждаємо від цього. Навіщо, питається, витрачати сили, час і гроші?

Навіщо займати місце в шафі і збирати пил? Фотографії компактно і завжди доступно лежать собі на жорсткому диску комп’ютера, дуже зручно. Але є люди, які досить відчутно страждають від цієї ситуації: наші літні мами і бабусі. У них немає комп’ютера — і фотографій улюблених чад-онуків-правнуків за останні багато років, виходить, теж немає.

Цей подарунок — в першу чергу, для них.

Найкращий подарунок в Жіночий день — вашу увагу і розуміння. Всі ми вже звикли жаловатьс на суєту і пікові швидкості нашого життя. Але жінки, за природою своєю — слабкі і ніжні істоти, особливо втомлюються від цього темпу.

Проявіть зворушливу турботу про маму, доньці, бабусі або подруги: зшийте своїми руками симпатичну маску для сну. Вона не тільки дозволить відпочити повноцінно навіть в самих невідповідних умовах. Вона принесе радість, що особливо цінно в хвилини втоми.

Зверніть увагу: наша маска зображує модну сову.

Жінки, як правило, схиблені на прикрасах, і всякої біжутерії у них — хоч греблю гати. Пропонуємо пару оригінальних ідей подарунків, які ви зможете втілити в життя навіть якщо не вважаєте себе майстриня. Причому, можна твердо розраховувати, що таких речей у адресата подарунка ще немає.

Шарфик-буси у вигляді квіткової гірлянди — це ідея. Він може бути чисто декоративним, пов’язаним з тонких бавовняних ниток, або тепленьким з мохеру. Шарф буде тим тепліше, чим частіше будуть посаджені квіти в гірлянді.

Повстяні намиста міцно увійшли в моду. Але зробити їх самостійно не так вже просто: знайти шерсть відповідних кольорів, зваляти кульки потрібного розміру. Та й не з будь-яким одягом будуть гармоніювати вовняні намисто.

Ми пропонуємо альтернативний варіант: намистини зі звичайних швейних ниток.

Щоб подаровані вами бусики не загубилися, і нова власниця могла знайти їх, як тільки побажає, подаруйте підставку для прикрас — на ній все буде, як на долоні. Зробити її дуже просто.

Таку рамку-підставку можна виконати з гачками.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!