«Побажання Новий рік»


"Побажання Новий рік"

Побажання до Нового року

Коли ми були дітьми, щороку до нас приходив чарівний празднік.Он приходив зимової ночі з запахом ялинки і мандаринів. До нас завжди приходив Дід Мороз і дарував те, про що ми цілий рік мріяли.

Потім ми перестали вірити в Діда Мороза, він образився на це і більше не приходив. Турботи захопили нас в полон і не стали відпускати в новорічну казку.

Давайте ж, сьогодні, станемо на кілька годин дітьми. Будемо веселитися і пустувати. Казка побачить це, і зрозуміє, що можна повернутися, а вранці, ми знайдемо під ялинкою подарунки від Діда Мороза.

З Новим роком!

До свята залишилося зовсім трохи і ця хвилююча суєта навколо Вас з кожною хвилиною наростає все більше і більше. Але давайте просто закриємо очі і згадаємо своє дитинство…Пам’ятаєте, як ви писали лист Діду Морозу з проханням про якийсь подарунок? А мама перевіряла помилки в листі. Недобре адже, якщо Дідові Морозу доведеться paзбіраться в граматичних помилках. А потім під ялинкою з трепетом ви його чекали… Різдво — це свято, яке повертає нас у дитинство.

А очікування свята деколи дарує нам щастя більше, ніж навіть саме торжество. Не останню роль тут відіграє ретельний підбір подарунків рідним і коханим. Адже дарувати — це щастя! А які ж повинні бути подарунки на Різдво?

Такими ж, як сам свято: добрими, підібраними з любов’ю. І чим більше любові вклали ви в свій подарунок, тим більше радості ви побачите в очах близьких. Чи це не щастя ?.  Традиційними подарунками — символами Різдва є всілякі янголята, зірочки, різдвяні вінки зі свічками, в католицьких країнах — сантони, фігурки новонародженого Христа, ясел, Марії, Йосифа. І, нарешті, просто різдвяні листівки.  Одним з найприємніших подарунків до Різдва є свічки. Вони бувають найрізноманітніші: великі і маленькі, гелеві і воскові, у вигляді новорічних і різдвяних фігурок. Загалом, на будь-який смак і колір. На Різдво свічки встановлюють у центрі вінка, пам’ятаючи про вінці, покладеному на голову Ісуса. Їх запалюють кожен; святочний вечір. А взагалі «орождествіть», Зробити різдвяним можна будь-який подарунок при відповідному оформленні.

Прикрасьте упаковку або сам подарунок різдвяними ангелами, зірками, ялинковими прикрасами, особливо в червоних, золотистих, зелених різдвяних тонах. Такі прикраси можна зробити самим, наприклад вирізавши по трафарету і оклеив фольгою. Можна попрацювати Санта-Клаусом і піднести подарунок у смугастому біло-червоному панчосі з чарівною латкою на п’яті.

Панчіх можна дуже просто зшити самим з смугастого клаптика або зв’язати.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!