Пікап для дівчат

Пікап для дівчат

Пікап для дівчат

Більшість статей на цьому сайті призначене для чоловічої аудиторії, так уже склалося, з урахуванням того, що автор статей — чоловік. Однак було б блюзнірством обійти стороною представниць прекрасної статі в розмовах про спокушання.

Факт: дівчата, так само як і хлопці, шукають (нехай і в менших масштабах) ефективні техніки пікапа. При цьому передбачається, що для дівчат вони повинні бути докорінно іншими, у зв’язку з іншою «соціальною роллю» жінок у сучасному суспільстві.

З упевненістю можу заявити, що всі розмови про пікап для хлопців на цьому сайті в тій же мірі застосовні і до дівчат. Безумовно, якісь аспекти спокушання хлопців мають свої нюанси, проте дівчатам, так само і хлопцям, всього лише потрібно всього лише бути впевненими в собі. не озиратися на те, що їм втовкмачили батьки щодо взаємовідносин з хлопчиками, виявляти наполегливість, і успіх неминуче прийде. Проблема в тому, що, на жаль, жіночі заморочки щодо питань спокушання можуть бути сильніше чоловічих.

Якщо чоловік проявляє порівняно відкрите сексуальну поведінку начебто знайомства з дівчиною на вулиці, то максимум, на що він нарветься — це на тарганів у власній голові, через яких він почне мимрити і ламатися, замість того, щоб вживати дії. Дівчатам в цій же ситуації доведеться важче — більшість чоловіків, на жаль, навряд чи сприймуть такі спроби спонтанного знайомства з боку дівчини, або ж подумають, що дівчина чи чокнутая, або взагалі повія. Так вже склався процес еволюції ідіотизму в чоловічих мізках, в результаті чого більшість чоловіків вважають ненормальним прояв жінками сексуальної ініціативи (може, за винятком деяких країн, північно-західної Європи, в яких якраз дівчата беруть хлопців, в основному).

В результаті жінкам важче робити якісь відкриті дії, при цьому уникаючи громадського несхвалення.

На жаль, в цьому плані вам, дорогі дівчата, пощастило менше. З іншого боку, вам і необов’язково діяти у відкриту, щоб спокусити хлопця. Часом вам достатньо лише трохи тривалого погляду на чоловіка, щоб звернути його увагу на себе і, можливо, змусити його підійти до вас і познайомитися.

Знову ж, не кожен чоловік на це зважиться, але якщо ви регулярно будете «ловити» чоловіків очима, як ви це вмієте, то з певною ймовірністю підходити вони будуть. Правда, вони-то при цьому будуть думати, що це вони проявили ініціативу у відповідності зі своєю природою «самця», але вам адже не обов’язково його розчаровувати, вірно? 😉

У цьому зв’язку хотілося б звернути вашу увагу на всі ті ж прості істини. Головна з них — практика — наше все. Забудьте про всі розмови про пікап, пікап, на мою думку, — абсолютно ні до чого. Ні чоловікам, ні жінкам немає абсолютно ніякої необхідності читати якісь книжки щодо питань спокушання. Принаймні, поки ви не навчитеся діяти самостійно, розібравшись спочатку з усіма своїми гальмами. Ось коли розберетеся з усіма своїми негативними установками, які заважають вам діяти, тоді можна буде і відкрити книжечку a la " Як спокусити хлопця ", Якщо раптом виникне така необхідність.

Однак, практично зі стовідсотковою ймовірністю можу вам сказати, що після позбавлення від гальм ніякі книги вам вже не знадобляться …;) Про те, як позбутися гальм, читайте на Головній сторінці.

Новеньке

Як легко спокушати хлопців?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!