Очищення кишечника

Очищення кишечника

Очищення кишечника

Іноді бувають випадки, коли ми розуміємо, що необхідне очищення кишечника. Але тут виникають певні проблеми, а точніше сказати, ми опиняємося перед дилемою, яку вирішити часом буває не просто. Адже з одного боку, тканини товстого кишечника зсередини покриті злежалого за довгі роки без очистки "завалами".

Вони перешкоджають нормальній життєдіяльності нашого кишечника майже на 99%, а видалити їх можна тільки шляхом складних і багаторазових промивань. Якщо ми збираємося зробити це вдома, то єдиний широко відомий спосіб — введення клізми.

З іншого боку, ми стикаємося з тим, що численні промивання можуть не тільки вимити скам’янілі калові маси, від яких нам і треба позбутися, але і потрібну мікрофлору. А адже саме вона необхідна, щоб ряд життєво важливих процесів міг здійснюватися. Так і виходить, що здоровим з накопичилася "брудом" в кишечнику бути не можна.

А вимивши її, можна домогтися зникнення мікрофлори, яка для здоров’я не менш важлива.

Вихід, швидше за все, полягає в тому, щоб спочатку все ж радикально позбутися непотрібних покриттів, поступово звільняючись від них. І тільки потім, після подібних енергійних заходів, варто переходити до регулярних очисним процедурам кишечника. Ці процедури вже будуть більш щадними, поверхневими, тобто стануть профілактикою, яка зможе підтримувати кишечник здоровим.

Інше рішення навряд чи можна знайти. Адже мікрофлору можна відновити, а якщо вчасно не прибрати футеровку з кишечника, то це призведе до тяжких наслідків. А вони в свою чергу призведуть до постійного отруєння організму і катастрофічною нестачею поживних речовин.

Для очищення кишечника існує кілька способів, які можна використовувати і в домашніх умовах.

Хорошим засобом вважаються гранули ламінарії — морської трави. Їх можна купити в аптеці під назвою "Ламінарід". Приймаються ці гранули по половині чайної ложки. Під час руху вони розбухають в кишечнику, енергійно виносячи за собою і все, що накопичилося в кишечнику непотрібного.

Такого ж ефекту допоможуть досягти і волокна перемеленого і пропареного шипшини.

Є й інші способи активізації очищення кишечника від застоїв в ньому. І розвиток траволікування, до речі, впливає на поступове зростання інтересу до цієї області нашого здоров’я. Хоча поки досить часто можна зустріти людину, яка досягнувши зрілого віку, жодного разу не користувався клізмою, вважаючи це чимось незграбним і неприйнятним. Виходить, що простіше мучитися від різних хвороб, які будуть поступово погіршувати стан здоров’я, ніж ввести в регулярний ужиток досить простий і зручний гігієнічний спосіб.

До речі, цим методом користуються і птиці з тваринами, а судячи за легендами, ще Ісус Христос за допомогою клістира лікував хворих, які зверталися до нього за допомогою.

Тепер про практичну сторону питання. Очисну клізму необхідно проводити лише після природного випорожнення, але ні в якому разі не замість нього. Чому?

Та тому що можна закласти в організм звичку полегшуватись лише в якості відповіді на дію води, тобто тільки після клізми.

Для клізми рекомендують брати 1-1,2 літра теплої води. У неї корисно додати сік половинки або четвертої частини лимона. Таку процедуру варто повторювати 1 раз в 7-15 днів, вводячи клізму, лежачи на лівому боці.

Але пам’ятайте, тільки після того, як пройшло природне спорожнення.

Є і ще один нетрадиційний спосіб очищення, який небезпечний без підготовки та прикладу наставника.

Це досить ефективний метод щоквартальної очищення кишечника, який практично не впливає на мікрофлору в ньому. Називається він "Пракшалана" — Індійський спосіб позбутися від застояних мас в шлунково-кишковому тракті. Його рекомендують використовувати на зміну пір року. "Пракшалана" полягає в тому, що треба випити послідовно поспіль 14 склянок води, яку попередньо треба підсолити.

Вона пройде через шлунок і кишечник, при цьому винісши назовні все непотрібне. І процес очищення настільки серйозний, що після останнього випитого склянки назовні вийде чиста вода.

Викласти цю методику докладно можна тільки після того як ви побачите приклад наставника. Адже тільки виконавши чотири необхідних попередніх вправи, які спрямовані на те, щоб "відкрити замки" в шлунку і кишечнику один за іншим, можна правильно їх очистити цим способом. Заочне навчання — неможливо.

А випиті 14 склянок води без попередньої підготовки можуть призвести не до позитивних наслідків, а до погіршення здоров’я.

за матеріалами книги Ю.А. Андрєєва, Три кити здоров’я

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!