Новорічний костюм Буратіно своїми руками

Новорічний костюм Буратіно своїми руками

Новорічний костюм Буратіно своїми руками

Якщо вашій дитині в новорічній постановці дісталася роль веселого бешкетника Буратіно, то проблем з створення відповідного карнавального костюма не виникне. Кожному з нас образ цього добродушного й наївного хлопчика, створеного татом Карло зі звичайного поліна, знайомий з дитинства. Карнавальний костюм Буратіно своїми руками зробити, як показує практика, дуже просто. Щоб образ був повним, досить надягти дитині сорочку червоного кольору з великими гудзиками і білим коміром-манишкою, яскраві шортики, черевики і ковпак. Ну і, звичайно ж, довгий ніс!

А основний аксесуар — той самий золотий ключик.

У нашому майстер-класі ми розповімо про те, як зшити своїми руками новорічний костюм Буратіно для вашого хлопчика.

Нам знадобляться:

 • тканину червоного або оранжевого кольору для пошиття курточки;
 • тканину для пошиття шортиків;
 • біла тканина для пошиття комірця;
 • картон;
 • фарби;
 • гумка;
 • гудзик;
 • бубон білого кольору.
  1. Почнемо пошиття костюма Буратіно, в якому ваша дитина буде красуватися на Новий рік, зі створення відповідних викрійок. У нашому прикладі костюм розрахований на дитину віком від 4 до 6 років. У разі необхідності зменшіть або збільште викрійку відповідно до розмірів вашої дитини.
  2. Зробивши викрійку курточки, перенесіть її на тканину, закріпіть шпильками, обведіть крейдою, залишивши припуски на шви. Потім виріжте деталі і зшийте їх.
 • Аналогічним чином зробіть обидва рукави курточки, пошивши їх.
 • На завершення виріжте комірець-манішку з білої тканини. Потім зшийте обидві деталі курточки, рукави і комірець. Курточка для карнавального костюма готова! Залишається прикрасити її великої білої ґудзиком або декоративним бубоном.
 • Зшити шортики для костюма ще простіше. Накресливши на папері викрійку відповідного розміру, виріжте її і перенесіть на тканину. Колір тканини може бути будь-яким. Потім виріжте обидві деталі шорт і зшийте їх. Зігніть верхній край шорт на 2 сантиметри і прострочіть, потім вселити гумку.
 • Шортики для новорічного костюма готові!

  Аксесуари для костюма Буратіно

  Найголовнішим аксесуаром даного карнавального костюма є довгий смугастий ковпак. Якщо вам не вдалося знайти готовий, можна зробити його самостійно, що не займе багато часу. Матеріали, які потрібні для цього, завжди знайдуться в кожному будинку: щільний картон, клей, гумка, фарби або тканину.

  Спочатку накресліть на аркуші щільного картону конус, довжина підстави якого дорівнює довжині окружності голови дитини. Потім виріжте конус. Можна намалювати на ньому смуги червоного і білого кольору.

  Якщо у вас є відріз тканини відповідної забарвлення, обтягніть ковпак, а потім склейте його. Внизу з обох боків зробіть отвори і Протягніть в них гумку, щоб під час ранку ковпак міцно тримався на голові дитини.

  У мультяшного Буратіно з ковпака вибиваються неслухняні локони, що імітують дерев’яну стружку. Їх можна зробити за допомогою кольорового паперу, нарізаною широкими смугами. Злегка підкрутіть їх і приклейте до ковпака. Верхівку ковпака прикрасьте бубоном або пензликом.

  Зробити золотий ключик ще простіше. Роздрукуйте на аркуші щільного картону готовий шаблон, збільшивши його до необхідних розмірів, і виріжте. Можна обробити ключик золотистою фарбою або обгорнути металізованої папером.

  Для цієї ж мети можна використовувати і фольгу.

  Довгий ніс Буратіно склейте з паперу, згорнувши її вузьким конусом. Просмикніть у його заснування гумку.

  Надівши дитині однотонний реглан, курточку, смугасті колготки, шортики, черевики, ковпак і ніс, давши в руки золотий ключик і абетку, ви створите оригінальний святковий образ знаменитого дерев’яного хлопчика, відомого на весь світ!

  Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!