Новорічна ялинка — майструємо паперову красуню!

Новорічна ялинка - майструємо паперову красуню!

Новорічна ялинка майструємо паперову красуню!

Не завжди у нас є можливість поставити вдома справжню ялинку — і причини цього можуть бути різноманітні: від банальних фінансових до більш екзотичних у вигляді алергії на ялинковий аромат або страху, що малюк переверне ялинку разом з іграшками))) І все ж для створення святкового настрою ялинка в будинку вкрай необхідна — наприклад, новорічна ялинка з паперу. Виготовити таку добру чудо дуже просто. Купуйте пачку кольорового картону, виріжте з зеленого картону ялинку будь-якої форми, яка подобається.

До речі, якщо зробити краю гілок трохи загнутими вгору, ялинка буде виглядати веселіше. З паперу інших квітів (бажано яскравих і соковитих) виріжте різноманітні фігурки — кулі, ромби, трикутники, квадрати — і розвісьте ці "іграшки" за допомогою клею на ялинці (ближче до низу ялинки розташовуйте більші іграшки, вгорі — трохи менше).

Для більшого "реалізму" додайте ялинці стовбур (з коричневого картону) і приклейте внизу сніжок (з білого паперу). Новорічна ялинка з паперу готова!

Тепер є, навколо чого водити хороводи і куди класти подарунки. Для малюка це може бути перша ялинка в його житті — красива і безпечна! А для більш старшої дитини виготовлення такої ялинки може стати приємним спільним заходом разом з батьками.

Бажаю Вам творчого настрою і чудових святкових днів!

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!