Модний одяг зі шкіри 2014. Невмирущий тренд

Модний одяг зі шкіри 2014. Невмирущий тренд

Модний одяг зі шкіри 2014. Невмирущий тренд

Вже не залишилося жодних сумнівів, що жіноча шкіряна одяг, яка раніше була атрибутом виключно фільмів для дорослих, знайшла свій власний голос і незалежне звучання. Нині модний одяг зі шкіри стала все частіше з’являтися в гардеробах стильних дам, і варіацій використання шкіри для пошиття різних деталей одяг стає все більше і більше. І ніяких вульгарний асоціацій! Виключно строгість, зручність і витончений смак.

Я хочу звернути окрему увагу на зухвалі шкіряні сукні, а зручні та практичні шкіряні штани, і на один з запам’яталися трендів цього літа, що прийшов до нас завдяки високим технологіям перфорована шкіра.

Photo Proenza Schouler SS 2013 Campaign

Модний одяг зі шкіри 2013/2014. Невмирущий тренд

Так, шкіра стала використовуватися в якості матеріалу для пошиття одягу ще на зорі людства. І з приходом індустріальної епохи носіння шкіряного одягу стало вважатися пережитком важкого дитинства з іграшками, прибитими до стелі і варварством. Проте ж ніхто так і не зміг знайти заміну шкірі і хутру в умовах суворого північного клімату, і від зимової холоднечі НЕ кожзам, ні що інше не врятує так, як добротна шкіра.

Я прошу не плутати поняття життєвої необхідності, наприклад, шкіряних чобіт в Ханти-Мансійську і, вибачте, дешевих понтів, коли дамочки напинають на себе манто з леопарда на пляж. Ви можете зі мною не погоджуватися, але ІМХО ще ніхто не відміняв.

Photo Miu Miu SS 2013 Campaign

У 21 столітті індустрія шкіри починає переживати своє друге народження. І, якщо раніше зі шкіри шився лише верхній одяг і взуття (для тепла), а також практичні аксесуари, то зараз діловиті дизайнери починають кроїти зі шкіри практично все, і навіть нижню білизну. Але цю пікантну тему я торкатися не буду, а розкажу вам про найцікавіші модних шкіряних тенденціях майбутнього сезону, адже шкіра як ніколи актуальна саме для осінньо-зимових колекцій.

Розділяй і володарюй. Шкіряні сукні 2013/2014

Багатьом поки що складно позбутися штампів, і, коли бачать дівчину в шкіряній сукні, відразу виникає миль про те, що вона заявляє про себе, як про лідера, як про владної персони. Ох вже ці стереотипи! Однак, це, чомусь, стосується лише яскраво-червоних або чорних шкіряних суконь обтягуючого фасону-футляр. Якщо говорити про шкіряних сукнях взагалі, то існує маса фасонів і кольорів, вибравши які, ти моментально потрапляєш в тренд. Якщо ви ще не зважилися в 2013 купити шкіряні сукні, то можливо, варто задуматися про покупку?

Благо, що приємних фасонів безліч!

Cowgirl. Шкіряні жіночі брюки 2013/2014

Так, найбільшу популярність шкіряні штани придбали після відтворення образів ковбоїв. Ну а з часом сформувалося і метал-течія, де шкіра стало просто класовим атрибутом. Однак, кжоание штани підкорили світ, скоріше, своєю практичністю в них тепло і сухо. Найпопулярнішими за колірною гамою залишаються, звичайно, шкіряні чорні брюки. Однак, до моєї великої радості, дизайнери стали все ж задіяти й інші відтінки, щоб прибрати панковский наліт з цією зручного одягу.

Так що тепер жіночі шкіряні штани можна сміливо додавати до нарядів в абсолютно різних стильових поєднаннях.

Писк лазерних технологій. Одяг з перфорованої шкіри

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!