Модний одяг 2014: чутки і тренди

Модний одяг 2014: чутки і тренди

Модний одяг 2014: чутки і тренди

Опублікувала Anna on 01 Jun 2013

В колекціях одягу на 2014 рік модним напрямком крою вважається простота: рівні лінії без премудростей. Акцент зроблений на прикраси. Наприклад, у сукні простого крою декором виступає драпірування на спині. Драпірування дозволяє скорегувати багато недоліки фігури.

У ролі декору використовують вишивку, глибокі вирізи. На показах моделей весна 2014 удосталь представлена ​​рвана одяг. Причому, як вид порваній одягу використовуються і брюки, і топи, і сарафани.

У моді сукні з кроєм «бюстьє», що підкреслюють спокусливу частину жіночої фігури. Багато виробів прикрашено витонченими блискавками. З минулих сезонів перекочував жилет, як модний вид одягу.

Чоловічі костюми все так само в моді і носити їх можна з черевиками. Спідниці, брюки — з високою талією

Найактуальніші сукні 2014 — у стилі ретро. У фасонах використовуються елементи стилів вантажу, хіпі. Декором таких суконь служать яскраві елементи.

Найпопулярнішим стилем 2014 стане мілітарі. Представляти цей стиль будуть відомі будинки моди, такі як Balmain та ін. Спортивний стиль, улюбленець багатьох жінок і молоденьких дівчат, залишається популярним в 2014 році. Але одним із затребуваних стилів, звичайно буде жіночність.

Знову актуальним стане стиль вестерн: оборки, корсети, джинси.

Кольори в колекціях одягу на 2014 рік, а також їх поєднання підбираються під девізом: оригінальність і креатив. Знову повернеться в моду синій і колір морської хвилі. У сезоні осінь — зима 2014 ми зустрінемо білий, чорний, рудий, всілякі відтінки коричневого, шоколадний, кавовий, бірюзовий, пурпурний і багато інших. Стильними будуть тканини з малюнком у вигляді орнаменту і всілякі принти.

Модними будуть етнічні та геометричні малюнки. Новий тренд: малюнки на космічну тему. Цілком імовірно, що на п’єдесталі популярності будуть асиметричні принти: кілька малюнків, поєднаних в одному виді одягу.

Виходить, що одне і те ж плаття з різних сторін виглядають по-іншому.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!