Манікюр для підлітків

Манікюр для підлітків

Манікюр для підлітків

Прагнення виглядати ідеально з’являється у дівчаток з самого раннього віку. Тому для юних модниць вкрай важливо, щоб руки виглядали красивими, а нігтики — доглянутими і акуратними. Повсякденний манікюр для відвідування школи повинен бути нейтральним і спокійним. Для особливого святкового дня можна використовувати більш яскраві кольори і складний дизайн. Однак не варто забувати, що підлітковий манікюр має насамперед ухаживающую функцію.

Фахівці манікюр-педикюр центру «Ноток» прекрасно знайомі з віковими особливостями нігтьових пластин підлітків. Нігті дитини набагато більш еластичні й тендітні, ніж у дорослої людини, так як вміст вологи в них вище. Для того, щоб запобігти ламкість і розшарування нігтів в майбутньому, необхідно застосовувати спеціальний підхід для догляду за ними.

Підлітковий манікюр — це процедура, спрямована на догляд за нігтьовими пластинами дитини і запобігання ймовірних проблем, таких, як ламкість або розшаруванню.

Проведення процедури

Як правило, підлітковий манікюр складається з трьох етапів. Спочатку необхідно обробити руки антисептиком. Потім за допомогою пилочки нігтьової пластини надається бажана форма. Для підліткового манікюру не використовуються металеві пилочки, припустимі лише щадні інструменти, наприклад пилочки на гумовій основі зі спеціальним напиленням.

Наступний крок — видалення кутикули. Для підлітків краще використовувати необрізної метод, при якому кутикула не видаляється, а відсувається назад за допомогою спеціальних апельсинових паличок. Заключним кроком є ​​нанесення лаку. Ідеальний варіант для підлітка — це покриття ніжних перламутрових відтінків, або ж лаки, що містять малюсінькі блискітки.

Манікюр для підлітків вкрай важливий, оскільки саме в ранньому віці людина формує свої основні звички. Юна модниця, що приділяє увагу тому, як виглядають її ручки, ніколи не буде гризти нігті. До того ж манікюр — це одна з тих крихітних деталей, які формують картину світу дитини та її тонке естетичне сприйняття.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!