Маленьке чорне плаття. Фото 2014

Маленьке чорне плаття. Фото 2014

Маленьке чорне плаття. Фото 2014

Маленьке чорне плаття стало знаковим символом для жінок у всьому світі вже протягом багатьох десятиліть. «Маленьке чорне плаття" вважається необхідним і в наші дні — без нього гардероб жінки не буде повним. Вже багато років, головне правило моди кожна жінка повинна мати просте, елегантне чорне плаття. Підкреслимо, сьогодні, маленьке чорне плаття повинно бути в гардеробі кожної жінки, незалежно від її віку та комплекції.

Тим більше такий стиль буде затребуваний в 2014 році, адже на думку багатьох модельєрів це тренд сезону.

Спробуйте одягнути на вечір коротке чорній сукні з джерсі. Додайте туфлі на красивих каблуках, трохи ювелірних виробів для блиску. І вам гарантовано чоловічу увагу на весь вечір.

Питання, яке задають собі багато хто перший придумав маленьке чорне плаття? Якщо копати дуже глибоко ми дійдемо до Шанель. Історики моди, відносять винахід в 20-і роки і автором такого стилю вважають Габріель Коко Шанель. У ті часи, чорний колір вважався сумним кольором і асоціював тільки з плачем і смертю адже чорний в основному носили на похорон. Але Шанель з її надзвичайним почуттям моди припустила, що на основі чорного можна створити просте і елегантне плаття.

Chanel не тільки розробила кілька моделей, але й активно пропагувала новий стиль, заохочуючи жінок до такої покупки.

І, нарешті, в 1926 році вона сфотографувала свою чорну сукню для обкладинки Vogue. З тих пір такий стиль став ознакою гарного смаку та елегантності.

Подивіться нашу колекцію знаменитостей у маленьких чорних сукнях. Як бачите назву одне, а стилі і дизайнерів абсолютно різні.

Ось деякі ідеї від знаменитостей для декорування вашого маленького чорного плаття:

Різ Уізерспун і плаття для коктейлю.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!