Лущення шкіри голови, Лупа, Сверблячка

Лущення шкіри голови, Лупа, Сверблячка

Лущення шкіри голови, Лупа, Сверблячка

Симптоми, схожі на лущення шкіри голови:

• Лупа • Шелушение • Сухість шкіри голови • Сверблячка шкіри голови • Білі пластівці на голові

Втрата клітин шкіри голови є нормальним етапом життєвого циклу клітин шкіри. Проте надмірне лущення шкіри голови або лупа — це часті косметичні проблеми, з якими стикаються мільйони людей. Лупа не заразна і, як правило, не є серйозною проблемою.

У деяких випадках сильна лупа супроводжуються інтенсивним свербінням і плямами, характерне відшаровування шкіри на обличчі або інших місцях називається себорейной екземи.

Лупа, як вважають, пов’язана з грибом, відомим як Malassezia (раніше називали Pityrosporum), який живе на шкірі голови більшості людей. Причини активного росту гриба гриба не ясні, але можуть бути пов’язані з екологічними факторами, гормональними змінами, неврологічними розладами, такими, як хвороба Паркінсона, наслідком хронічних захворювань, таких як інсульт або інфаркт, придушенням імунної системи, а також неправильним вибором шампуню. Існує також ряд доказів, що лупа має спадкову природу. Лущення шкіри також може бути викликано псоріаз або іншими шкірними захворюваннями або інфекцією.

Лупа як симптом

Лупа — досить частий симптом, з яким стикається чимале число людей. Тут важливо не плутати лупа і себорею волосистої частини голови (лупа — білясті або сіруваті лусочки, як правило сухі, обсипаються на плечі; себорея волосистої частини голови — товсті скоринки або навіть кірки, жовтуватого кольору, жирні на дотик, щільно сидять на шкірі голови, крізь них проростають волосся). Всі ми знаємо, що джерелом лупи є грибок Pityrosporum Ovale (він же — Malassezia Furfur), який поселяється на шкірі голови. Однак треба мати на увазі, що якщо ви після декількох спроб позбутися самостійно від лупи за допомогою різних шампунів і масок не добилися успіху, то це означає що мова йде про зниження як загального, так і місцевого імунітету, про ймовірне дисбактеріозі, і, можливо, про порушення жирового обміну.

Терміново до трихолога!

Захворювання, які можуть викликати лущення шкіри голови

• Лупа (себорея)

Причини лущення шкіри голови 

• Шкіра після пілінгу шкіру голови засмаги

Приклади лікарських засобів від лущення шкіри голови

• chloroxine-шампунь, Capitrol

До якого лікаря звернутися для діагностики та лікування лущення шкіри голови

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!