Лобкові воші — симптоми і лікування

Лобкові воші - симптоми і лікування

Лобкові воші — симптоми і лікування

Лобкова воша (друга назва воша площица) — це маленьке комаха, яка живе в районі пахової області, у волосяному покриві грудей, живота і пахв. Даний паразит має відмінну особливість від вошей, він не живе у волосяному покриві голови, з причини того що волосся на голові в перетині мають форму кола, а решта трикутну. Ці паразити, як правило, досягають розміру від 1,5 мм до 2,0 мм, причому самка в 1,5 рази більше самця. Унаслідок того що вони володіють кольором схожим з кольором шкіри, їх складно побачити, і найчастіше їх може виявити лише лікар.

Воша веде нерухомий спосіб життя, практично завжди розташовується на поверхні шкіри, на половину вростаючи в неї. Розмножуються дані паразити з швидкою швидкістю — відкладаючи яйця, температура найбільш сприятлива для їх життєдіяльності знаходиться в діапазоні від 30 до 38 градусів.

Причини появи:

— Лобкова воша зустрічаються тільки у людини, інші представники фауни не можуть бути переносниками. Вони переносяться тільки від людини до людини під час статевого акту, і перші ознаки їх наявності не змушують себе довго чекати. Але існує багато випадків, коли зараження відбувається шляхом контакту з предметами гігієни (білизна, рушники).

— Одним з найбільш вірогідних способів заразитися даними комахами є відвідування громадських місць наприклад: басейн, сауна і т.д. Для нормального існування комахи йому необхідний носій, в іншому випадки на протязі 24-х годин він гине, але його гниди можуть зберігати життєздатність набагато більше.

Симптоми при появі лобкових вошей

1. Один з перших симптомів, виявляються приблизно через 3-4 тижні після зараження. Одним з найчастіших місць проживання комах є лонное зчленування, рідше схильні до поразки інші частини тіла. У тому випадку, якщо волосяний покрив людини сильно виражений, то комахи поширюються практично по всьому тілу, ніж доставляють величезне незручність.

2. Бажання розчесати уражені місця унікально для кожної людини і залежить від його анатомічної будови. Так само не останню роль тут відіграє час — день чи ніч, наприклад з настанням ночі активність лобкових вошей зростає, і вони заподіюють людині максимальне незручність, викликаючи безсоння, при цьому днем ​​себе ніяк не проявляючи.

3. Дане захворювання характеризується утворенням в місці расчеса запалення шкірного покриву, що в свою чергу може призвести до утворення екземи, через що не виключена можливість виникнення вторинних інфекцій.

4. Одним з головних симптомів служить не тільки розчісування, а й укуси комах. У тому місці, де паразитуюче комаха завдало укус, може утворитися пляма темного синього кольору. Розмір плям від укусів зіставимо з розмірів комахи, але завдяки своєму кольору легко помітний. Плями виникають через крововилив, або з причини введення комахою секрету сприяє згортанню крові.

Алергічний висип може бути одним з найголовніших ознак появи паразитів на тілі людини.

5. Однією з ознак, того що у Вас з’явилися лобкові воші служить поява дуже маленьких кров’яних плям на нижній білизні, які є продуктами життєдіяльності. Комахи харчуються кров’ю, і тому після насичення змінюють свій маскувальний окрас на більш помітний, коричневий. Різні екземи, що утворилися на шкірі, є наслідком запущеного випадку захворювання, тому не можна зволікати з походом до лікаря, для своєчасного надання медичної допомоги.

Як лікувати лобкові воші?

У сучасній медицині на сьогоднішній день існує великий вибір ефективних препаратів спрямованих на боротьбу з даним захворюванням, тому не рекомендується вдаватися до методів народної медицини, так як можна завдати шкоди організму. При постановці відповідного діагнозу необхідно негайно приступати до лікування, оскільки життєдіяльність комах викликає алергію, а розчісування зниження імунної системи.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!