Лабрадор ретривер — все про породу, історія породи, лікування, харчування …

Лабрадор ретривер - все про породу, історія породи, лікування, харчування ...

Лабрадор ретривер — все про породу, історія породи, лікування, харчування, щенята Лабрадор ретрівер

Лабрадор ретривер ( Labrador Retriever з англ.) – найкраща порода для сім’ї. Це одна з найпопулярніших собак у світі.

Нещодавно було відсвятковано сто років з дня визнання породи Лабрадор. Протягом усього століття люди розводили і навчали цю породу, яка в даний час займає одне з найвищих місць у світі. Ця порода відсунула з перших місць таких собак, як німецька вівчарка і пудель.

Якщо у деяких порід собак рейтинг популярності падає, то у Лабрадору популярність зростає.

Собаки цієї породи дуже ласкаві, чарівні. Добре піддаються дресируванню і віддані своїй сім’ї. Вони добре уживаються з іншими тваринами, дуже люблять дітей і можуть витерпіти від них практично все. За ними дуже цікаво спостерігати і доглядати, так як ця собака дуже віддана своєму господареві і віддає їй всю свою любов. З чудовими якостями Лабрадору його можна видресирувати від подачі тапочок до пошуку наркотиків, тому ці собаки підходять людині в будь-якій ситуації.

Лабрадора ретривера можна описати одним словом – універсальність, це найкраще показує різноманітні якості його характеру.

Якщо Ви будите правильно доглядати і годувати свого вихованця, то в майбутньому він віддячить вам своєю відданістю і любов’ю. З цією собакою ваше життя стане набагато прекрасніше.

Продаж щенят лабрадора ретривера в розпліднику:

1. Розплідник "Срібляста гавань" — Перейти

2. Розплідник "ПЕТЕР-Беар" — Перейти

3. Розплідник "Рус ЮКЛАС" — Перейти

4. Розплідник "Парадигма" — Перейти

Купити цуценя лабрадора ретривера можна також у приватних заводчиків. Середня ціна на цуценя породи Лабрадор ретрівер становить: 21112 руб. Оголошення з купівлі / продажу лабрадорів ретриверів можна знайти або розмістити на дошці оголошення.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!