Кондиломи — фото різних форм захворювання

Кондиломи - фото різних форм захворювання

Кондиломи — фото різних форм захворювання

Увага! З етичних міркувань всі фотографії замінені на чорно-білі схеми.

Слідуючи відомій приказці, ми пропонуємо вам на цій сторінці своїми очима побачити, що таке кондиломи фото відбиває типові форми захворювання у чоловіків і жінок. Так що, давайте дивитися.

Різні види кондилом можуть бути проявом папіломавірусної інфекції або інших захворювань. Виділяють такі їх форми:

 • гострі кондиломи — фото №1 — мають вигляд рухомих сірувато-рожевих сосочків, що піднімаються над поверхнею шкіри. Розмір одиничних кондилом не перевищує декількох міліметрів. А ось якщо їх число доходить до десятків або навіть сотень, вони зливаються між собою, формуючи величезні освіти, схожі на кольорову капусту. Відомі випадки, коли такі гігантські анальні кондиломи — фото №2 — повністю закривали задній прохід, досягаючи в діаметрі 20 см. Ця форма кондилом характерна для папіломавірусної інфекції.
 • інший різновид кондилом, викликаних папіломавірусом людини, — це плоскі кондиломи — фото №3. Вони зазвичай приховані від очей, розташовуються в товщі епітелію слизової і мають ще одну назву — ендофітні кондиломи. Їх улюблена локалізація — це шийка матки у жінок, причому побачити подібні утворення складно, так що для їх виявлення використовують спеціальні методи.
 • третій вид кондилом — широкі кондиломи — фото №4. До них вірус папіломи не має ніякого відношення. Ці утворення є одним із проявів вторинного сифілісу, причому у жінок вони зустрічаються частіше, ніж у чоловіків.
 • Як виглядають кондиломи при сифілісі? Вони плоскі, мають вигляд папул, нерідко зливаються між собою, мокнучі, з нальотом білого кольору.

  Перианальная область — їх найбільш часта локалізація, тому вони нерідко приймаються за гостро кінцеві кондиломи або гемороїдальні вузли.

  Гострі кондиломи у жінок — фото дивіться на сторінці — зустрічаються так само часто, як у чоловіків. Вони можуть розташовуватися поодинці і бути зовсім невеликими, а можуть зливатися між собою в гігантські освіти.

  Кондиломи у жінок — фото №5 — часто локалізуються тільки навколо ануса, але в більшості випадків їх можна виявити і на статевих органах (клітор, слизова навколо виходу уретри, малі та великі статеві губи), в області промежини, в межягодічной складці, в паху , і навіть на шкірі сідниць і стегон.

  Аналогічні форми мають кондиломи у чоловіків — фото №6. Вони розташовуються на шкірі статевого члена, особливо в області голівки і на крайньої плоті, а також на мошонці, навколо ануса, на стегнах і в складках між сідницями. Причому різні види кондилом, зумовлених папіломавірусом, реєструються з різною частотою.

  Так гострі кондиломи у чоловіків — фото №7 — поширені більш широко, ніж плоскі. Однак друга форма теж зустрічається, причому плоскі кондиломи в сечівнику чоловіки — дуже часте явище. Викликаючи печіння при сечовипусканні, вони вводять чоловіка в оману.

  Хворий не думає про кондиломах, а вважає, що це якась статева інфекція, нерідко намагається її лікувати самостійно і, як правило, безрезультатно.

  Якщо ж при цьому у чоловіка з’являються і кондиломи ануса — фото №8 — діагноз стає більш очевидним. Конділоматоз цій області доставляє чоловікові масу неприємних відчуттів, починаючи з таких, як легке печіння або свербіж кондиломи, і закінчуючи болем під час стільця. Але чоловіки, як правило, рідко відразу ж звертаються до лікаря.

  Вони «вирощують» свої кондиломи, і лише коли ті досягають значних розмірів, і стає зовсім вже несила, йдуть до проктолога.

  Багато хто вважає, що кондиломи — папіломи — фото для порівняння №9 — рівнозначні освіти. Насправді, це помилка. Папіломи викликаються тим самим вірусом, але мають зовсім інший вигляд і локалізацію.

  Чим відрізняються кондиломи від папілом? Папіломи частіше розташовуються на шиї, в пахвовій області, в паху і навіть на обличчі. Вони округлі за формою, колір їх світло-коричневий або тілесний, розміри від декількох міліметрів до сантиметра, навпомацки м’які. Папіломи можуть мати широку основу або тонку ніжку, розташовуються поодинці.

  Навіть якщо їх кількість зростає, вони не схильні до злиття.

  І ще одна відмінність папілом від кондилом — це контактно-побутовий, а не статевий шлях зараження.

  Якщо ви виявили у себе утворення, схожі на кондиломи, і вивчили всю наявну інформацію про це захворювання, не намагайтеся ставити собі діагнози і тим більше займатися самолікуванням. Ці питання знаходяться в компетенції лікаря, а ваша неправильна тактика відносно кондиломи наслідки може дати найсумніші.

  Буває, що кондиломи проходять самі, але краще все ж покажіться фахівця і пам’ятайте, що тільки комплексне лікування допоможе надовго, а то й назавжди забути про цю проблему.

  Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!