Келихи на весілля своїми руками

Келихи на весілля своїми руками

Келихи на весілля своїми руками

Весілля — це найважливіший і незабутнє свято для закоханих. У цей день кожна пара бажає, щоб їх торжество було самим яскравим, гарним і незабутнім. Келихи вважаються найважливішим атрибутом, адже саме вони будуть зберігатися все життя, як спогад про значимому дні. Сьогодні ми розповімо, як зробити красиві і стильні келихи на весілля своїми руками .

Як звичайно весільні келихи нареченого і нареченої купуються у двох примірниках. Перша пара повинна розбиватися «на щасливе життя» молодят, це відбувається в основному під час прогулянки. Для цього не обов’язково прикрашати їх, можна взяти найпростіші, без будь-яких декорацій. А ось друга пара буде використовуватися безпосередньо під час весільного торжества. З цими келихами ви будете фотографуватися, знімати відео і піднімати тости, вимовленими гостями.

Тому ці келихи повинні виглядати особливо, що підкреслює стилістику вашого весілля і смакові переваги.

Якщо ви зіпсували клеєм святкові фужери, не турбуйтеся, все можна виправити спеціальним розчинником або голкою. Перед початком процедури, бажано попрактикуватися на інших стаканах. До того ж освітлення в приміщенні повинно бути ідеальним, щоб уникнути різних нерівностей і деформацій.

Матеріали для прикрас можна купити в спеціальних магазинах для творчості і рукоділля.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!