Кавове дерево в домашніх умовах

Кавове дерево в домашніх умовах

Кавове дерево в домашніх умовах

Як виростити кавове дерево будинку

Кавове аравійське дерево (Coffea arabica)

Кавове дерево як доглядати в домашніх умовах. Кавове дерево: розмноження. Кавове дерево: пересадка. Кавове дерево: вирощування.

Умови необхідні для вирощування кавового дерева.

Кавове дерево цілком можна виростити вдома. Карликова його різновид — Нана (Nana) — в приміщенні виростає трохи більше 1 м у висоту. Якщо строго дотримуватися всі умови утримання, то рослина буде цвісти, а потім на ньому з’явиться і невеликий урожай кавових бобів.

У кавового дерева великі овальні загострені листя. Молоде листя мають мідний відтінок, але швидко темніють і стають зеленими і блискучими. Через 3 роки зростання на дереві розпускаються симпатичні білі квіти з приємним ароматом, на місці яких з’являються схожі на вишні ягоди; зелені ягоди поступово червоніють, а потім чорніють — це кавові боби, плоди з 2-3 насінням.

Умови для вирощування кавового дерева будинку

Освітленість. гарне дифузне освітлення. Поставте рослину біля вікна, яке не виходить на сонячну сторону, і захищайте від прямого сонячного світла.

Температура. взимку — бажано близько 16 °С. Рослина переносить температуру до 8 °С, якщо його тримають у сухості. Влітку — звичайна кімнатна температура.

Полив: влітку поливайте рослину 3 рази на тиждень і навіть частіше, залежно від температури. Не давайте грунті повністю просихати. Взимку досить поливати рослину раз на тиждень.

Якщо температура опускається до 8 °С, припиняйте полив.

Вологість повітря: влітку обприскуйте рослина 2 рази на тиждень, при температурі близько 24 °З — частіше. Взимку обприскуйте теплою водою через кожні 2 тижні.

Підживлення. в сезон зростання, навесні і влітку, через кожні 2 тижні підгодовуйте дерево добривами для кімнатних рослин, розведеними у відповідності з рекомендаціями виробника.

Грунт. торф’яна грунтова суміш з таким же змістом добрив, як і в глинистої суміші. Пересадка: кожну весну, як тільки рослина починає розвиватися.

Догляд за зовнішнім виглядом. достатньо обприскувань для підтримки вологості. Використовуйте засоби для очищення і поліровки листя не частіше ніж раз на місяць.

Кавове дерево. Особливості догляду

Рослина утворює невеликий красивий кущ, який неважко утримувати в домашніх умовах, оскільки йому необхідна півтінь. Кавове дерево потребує хорошої вентиляції, однак воно не повинно знаходитися на протязі. Втратили колір або засохле листя зрізайте ножицями біля самої основи паростка.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!