Карнавальні маски своїми руками

Карнавальні маски своїми руками

Карнавальні маски своїми руками

27.11.14 Категорія: Стиль і мода

Венеціанський карнавал своєю грандіозністю знаменитий далеко за межами своєї країни і традиція ця хода проводити щороку у Венеції взяла свій початок з X століття. І щоб хода відбулася в повній загадковості і інтризі були придумані венеціанські маски для карнавалу.

Кожен учасник карнавалу намагався якомога яскравіше і вишуканіші зробити свою карнавальну маску, а ось багаті учасники намагалися всипати карнавальну маску дорогоцінними каменями, стразами, пір’ям птахів і справжнім золотом.

Традиція виготовляти карнавальні маски і одягати їх на самий грандіозне свято — карнавал і Новий рік не втратила своєї принадності і на сьогоднішній день. І для того, щоб зробити карнавальну маску не потрібно багато докладати зусиль, потрібно тільки слідувати порадам і у вас вийде своя ексклюзивна карнавальна маска.

Для виготовлення карнавальної маски вам знадобиться аркуш цупкого паперу або картону будь-якого кольору (це залежить від того, яку кольором ви віддаєте перевагу маску), ножиці, клей ПВА, олівець, маркер, лист чорного паперу, стрази, намистинки або кольорові пір’я.

Карнавальна маска може бути того розміру, яким ви зробите його контури. А для цього на тверду поверхню або стіл розкладіть аркуш паперу, окресліть простим олівцем контур карнавальної маски. Також потрібно рівно окреслити розрізи для очей.

Тепер акуратно окресліть маркером всі контури маски, розрізи для очей не забудьте теж.

Вирізуйте ножицями по контуру карнавальну маску, після цього переходьте до отворів для очей. Якщо у вас не виходить ножицями вирізати акуратно отвори для очей, візьміть спеціальний тонкий ніж для паперу.

Коли карнавальну маску виріжте, покладіть її на чорний аркуш паперу, обведіть її маркером і також виріжте по контуру чорний аркуш паперу. Тепер коли у вас є дві заготовки для карнавальної маски, за допомогою клею ПВА з’єднайте їх в одну маску.

Дайте карнавальної масці трохи підсохнути від клею і тільки тоді змащуйте кольорову сторону маски клеєм і приклеюйте до неї стрази, намистинки, пір’я або заздалегідь приготовані візерунки з фольги.

Не забувайте прикрасити блискітками або паєтками контури навколо очей на карнавальної масці. Для цього вам буде потрібно трохи попрацювати, щоб кожна намистинка, паєтки або блискітки добре приклеїлася.

Шаблон для виготовлення карнавальної маски може бути самий різний. Для створення свого образу ви можете застосовувати або звичайний традиційний шаблон або ж придумати свій оригінальний.

Дитячі карнавальні маски виготовляються таким же чином, тільки шаблон слід робити набагато меншого розміру. І щоб на вашому дитини міцно трималася карнавальна маска, з обох сторін шаблону найкраще приклеїти або прикріпити на краю маски атласну стрічку або гумку, якою можна буде утримати маску. На місці скріплення маски приклейте пір’я або візерунок з фольги. Прикрасити карнавальну маску ви можете за допомогою барвистих пір’я, намистин, стразів, паєток, дощику, серпантину, мішури, наклеєних малюнків з кольорової фольги і всього того, що вам доведеться по душі.

Який Новий рік і карнавал без карнавальної маски? І якщо, ви не встигаєте до свята зробити карнавальну маску своїми руками, ви її завжди можете купити в магазині і стати на торжестві загадковою і таємничою незнайомкою.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!