Ялинкові гірлянди своїми руками

Ялинкові гірлянди своїми руками

Ялинкові гірлянди своїми руками

Так чому б не зробити оригінальні ялинкові прикраси до Нового року своїми руками? Саморобні гірлянди іноді виглядають зовсім неідеально, проте вони привнесуть у ваш будинок затишок і домашнє тепло. Мало того, спільна робота згуртовує, тому не пропустіть гарну можливість змайструвати гірлянди разом зі своїми домочадцями. І ви побачите, за цю справу з великим задоволенням візьметься і старий, і молодий.

Ялинкові гірлянди зі звичайного паперу вміють робити практично все, але чому б не використовувати більш оригінальні матеріали. Для того, щоб зробити гірлянди, вам практично нічого не знадобиться купувати, так як багато матеріалів напевно ви зможете знайти у себе вдома.

Так, наприклад, досить оригінальна і красива новорічна гірлянда може вийти зі шматків щільної тканини різного забарвлення. Можна використовувати драп, фетр і так далі. Якщо ж у вас знайдуться клаптики від шиття або ж старе пальто, яке вже не можна і носити, і викинути шкода, то настав час пустити їх у справу.

Значить, наріжте тканину на однакові кружечки, квадратики і трикутники, можете вибрати і інші незвичайні форми.

Що стосується величини шматочків, то тут все залежить від ваших побажань і фантазії. Після цього нанизайте вирізані шматочки тканини на нитку, а потім зав’яжіть з обох сторін гірлянди міцні вузли, щоб вона не розпалася. Така прикраса додасть вашій ялинці затишний, домашній вид.

Хороші ялинкові гірлянди виходять і з ниток. І так, для того, щоб зробити таку гірлянду, кінчики ниток закріпіть в клубках, а потім нанижіть клубки різного кольору на міцну нитку. Можете перемежати такі клубочки з намистинами або бісером. Намистини також можна зробити самостійно, наприклад, з фольги.

Для цього фольгу наріжте на квадратики, а потім скачайте кожен в кульку.

Більш складний і трудомісткий варіант — це гірлянди з компакт-дисків. Практично у кожного може знайтися старі подряпані компакт-диски, які буде не шкода пустити в справу. Можна виконати просто у верхній частині диска невелику дірочку і нанизати їх на міцну нитку.

Також можна з дисків зробити різні фігурки. Однак пам’ятайте, що процес це абсолютно не безпечний, тому що необхідно буде працювати з ножицями, напилком і відкритим вогнем. І так, розжарите леза ножиць на вогні, потім виріжте ними з дисків потрібні фігурки і обробіть краю за допомогою напилка або наждачного паперу.

Дуже красиво і оригінально виглядають ялинкові гірлянди, які імітують падаючий сніг. Для того, щоб зробити таку гірлянду необхідно взяти довгу нитку і прив’язати до неї через рівні інтервали більш короткі нитки. Нанизайте на ці звисають нитки кульки, скачані з вати.

Щоб було зручно це робити, використовуйте голку. Для того, щоб ватяні кульки не зісковзували, змастіть нитку трохи клеєм. Також замість кульок з вати можна використовувати фігурки, зроблені з кольорового або білого паперу, а також фольги.

Виріжте з паперу сердечка, зірочки, сніжинки, зірочки і т.п.

Ось, як бачите, зробити красиві й оригінальні ялинкові гірлянди до новорічного свята можна з легкістю зробити своїми руками практично з будь-яких матеріалів, які тільки знайдуться у вас під рукою. Головне — фантазія і бажання.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!