Як зробити гульку дівчинці

Як зробити гульку дівчинці

Як зробити гульку дівчинці

Незалежно від погоди і пори року, укладання волосся вашої дочки може бути легкою і цікавою. Існує безліч дитячих зачісок на вибір, починаючи з всіляких хвостиків, закінчуючи косичками і красивими гульками.

Зачіски з плетінням зараз дуже модні, до того ж вони виглядають акуратно і красиво. Наприклад, плетіння дракончик дуже добре тримається на волоссі. Таке плетіння можна створити різними способами. Спробуйте заплести дракончик по центру голови або сплести два дракончика, що закінчуються двома косами. Для справжніх поціновувачів дитячих зачісок, можна зробити три і більше косички, розташованих по окружності голови або по діагоналі.

Дівчинці сподобається щодня виглядати стильно і сучасно.

Якщо ви не хочете витрачати багато часу на щоденний догляд за дитячими волоссям, зробіть доньці модну коротку стрижку. Наприклад, каре або каскад, на ваш смак. Коротка стрижка добре підійде для тонкого волосся, які важко піддаються укладанню.

Якщо у дівчинки довге волосся або волосся середньої довжини, то є багато варіантів зачісок з шпильками. Звичайнісінька зачіска це хвостики. Завдяки шпильки можна створити на голові складні сплетення із джгутиків, хвостиків і кісок.

Спробуйте різні аксесуари для волосся: крабики, затискачі, гумки, шпильки, невидимки.

Якщо потрібно прибрати волосся з обличчя дівчинки і отримати гладку зачіску, покладіть свій погляд на один із варіантів гульки.

Як зробити гульку дівчинці

Така ґулька схожа на зачіску Попелюшки з однойменного мультфільму Діснея. Вам обов’язково сподобається зачіска, бо зробити її дуже легко і швидко.

Почніть з відділення волосся на чубку. Зав’яжіть їх у маленький хвостик.

Тепер зробіть звичайний кінський хвіст в задній частині голови. Заправте також у хвіст маленький хвостик.

Візьміть красиву стрічку і розмістіть її трохи вище кінчика хвоста.

Тепер підніміть кінчик хвоста вгору і зав’яжіть гумкою.

Почніть скручувати хвостик вгору.

Коли повернете до кінця, зав’яжіть стрічку внизу бантиком.

Нехай донька потримає гульку, а ви зафіксуйте її з боків шпильками.

А ось так дитяча прічека виглядає з блакитною стрічкою.

Відео урок як зробити гульку дівчинці

Складні зачіски слід робити дівчаткам постарше: починаючи з п’ятого чи шостого класу. У цьому віці дівчатка стають більш акуратними і стежать за своєю зовнішністю більш ретельно.

Буває, що у маленької школярки намічається після уроків яке небудь захід, де треба виглядати на всі 100%. Для цього випадку можна зробити пишні великі кучері або зводити доньку в салон і зробити їй укладку.

Підшукуєте просту й елегантну зачіску для дівчинки на кожен день або для торжетва?

Хороша і модна стрижка волоссю не зашкодить. Але від хімічної завивки або мелірування в цьому віці слід утриматися, бо можна пошкодити волосся і шкіру голови.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!