Як забути колишнього?

Як забути колишнього?

Як забути колишнього?

Тільки недавно вам заздрили всі приятельки, а родичі, та й просто знайомі, називали вас називали ідеальною парою. Однак сьогодні вже неясно, як відповідати на звичне: «Ну, як там Ігор?». Ваша пара перестала бути такою, а умовний Ігор тепер перейшов у категорію колишніх. Навіть якщо ініціатором розриву була жінка, миттєво забути про колись (а може — все ще) улюбленому складно.

А вже якщо розлучитися запропонував чоловік, то біль ситуації для залишеної супутниці стає багаторазово сильніше. Звичайно, відоме «прости і відпусти» працює і в таких обставинах, але відпустити минуле часто не вдається зважаючи маси перепон. А поки спосіб самостійно викликати амнезію не винайшли, спробуємо знайти більш прикладні варіанти впливу на свої ж думки.

Як забути колишнього хлопця

Кожен випадки індивідуальний: розглянемо це питання в рамках конкретної ситуації:

Як забути хлопця, якщо у вас спільні близькі приятелі, спілкування з якими переривати для обох сторін небажано?

Як забути хлопця, якщо ви переживаєте, що кращого хлопця вам вже не зустріти.

Відповідь: переоцінити минуле. Копати глибоко не варто, суть в іншому. Поки ви були поруч, вам здавалися значущими тільки найкращі якості молодої людини. Зараз же треба перестати бути великодушно-поблажливою і подивитися на екс-коханого з іншого боку: хіба він не забував дарувати подарунки на ваші загальні маленькі ювілеї, непристойно не жартував над вашою пухкою фігуркою і не забував користуватися туалетною водою?

Загалом, прийдіть до того, що він був далеко не ідеальний.

Як забути хлопця, якщо ваші спогади сильніше бажання попрощатися з минулим.

Відповідь: не нехтувати ритуалами. Варіанти з магією краще залишити, а от провести символічну процедуру розставання спробуйте. Серед популярних рішень — спалювання прощального листа, який ви напишете колишньому, але, безумовно, йому так і не покажете; викидання на смітник речей, які він вам дарував (жорстко, безгосподарно, але дієво); запуск в небо величезного повітряної кульки, на якому накреслено його ім’я … І ще: змініть імідж! Це і захопить, і підвищить самооцінку.

Можливо, вже через місяць ви будете дивуватися, що така красуня і розумниця робила з цим «негідним».

Як забути колишнього чоловіка?

Всі рекомендації, які здатні позбавити від спогадів про колишнього хлопця, актуальні і у випадку з екс-чоловіком. Однак тут додаються свої нюанси.

Як забути чоловіка, якщо після розставання страждають ваші чудові і дуже ранимі спільні діти?

Відповідь: з’ясувати, чи планує він спілкуватися з дітьми і чи хочуть цих зустрічей дітлахи. Якщо прагнення бачитися обопільне, то вам краще перетинатися з колишнім по мінімуму. Наприклад, він може в обумовлений день забирати дітей з садка.

Якщо ж він проти спілкування з доньками-синами, правильно подайте ситуацію дітям. Поливати папу брудом не слід (він, до речі, цілком може виправитися), на контакти з ним не напрошувався, а «відправляйте» його в довгу відрядження, в подорож, в космос — в залежності від віку ваших чад і вашої фантазії. Чи повернеться «космонавт»? Всяке буває.

Але дітей не запевняє — поки нехай «літає». Врахуйте і той момент, що хтось може видати дітям реальну причину відсутності тата. Якщо це більш ніж імовірно, перемикайте на нові захоплення не тільки себе, а й діточок.

Як забути чоловіка, якщо необхідність бачитися зважаючи розділу спільного майна?

Відповідь: якщо про квартири-шафах-ложках не вдалося домовитися мирно, із зручним для двох розкладом, необхідно прискорити процес розділу і мінімально в ньому брати участь. Якщо судові тяжби і переїзд неминучі, доручіть займатися ними (дотримуючись юридичні тонкощі — оформлення довіреності тощо) комусь із перевірених людей.

Як забути чоловіка, якщо після багатьох років спільного життя залишається потреба в людському спілкуванні з колишнім чоловіком?

Відповідь: спробувати розлучитися друзями, із застереженням: якщо він не заперечує. І відразу визначитеся, які грані вам не можна буде переходити, перебуваючи в новому статусі.

Як забути чоловіка, якщо сумніваєтеся, чи продовжувати спілкування з його, загалом-то, непоганими родичами?

Відповідь: якщо родичі колишнього стали вам дуже близькі — поговорити безпосередньо з ними про перспективу подальших контактів. Адже ніщо не заважає продовжувати тепле спілкування за умови, що про екс-чоловіка вони не будуть нагадувати і що зустрічі проходитимуть на нейтральних територіях.

Як забути чоловіка, якщо не залишає образа, що роки були витрачені даремно і що заміжжя виявилося помилкою?

Відповідь: усвідомити, що будь-який досвід — це крок до отримання мудрості. Дійсно, розлучатися, будучи пов’язаними шлюбом, набагато складніше. Але негативний навіть більшою мірою, ніж позитив, вчить аналізувати, виокремлювати головне, робити висновки. І потім: чи так вже поганий цей досвід? Адже було ж і гарний!

А якщо колишній чоловік — батько ваших дітей, то вважати спільно проведені роки помилкою — взагалі блюзнірство.

Як можна забувати колишніх?

Список дій, які в спробі забути колишнього здійснювати не варто, не так вже й короткий. Не варто:

  • вдаватися до отнимающим здоров’я ритуалам і прокляттям — це не по-християнськи, та й раптом він до вас ще повернеться ?;
  • пліткувати, розпускати образливі чутки — навіть якщо він перший почав, хай «потоне» в своєму ж море бруду;
  • повністю занурюватися в інші відносини, тим більше, поспішати із заміжжям — новий залицяльник не завжди краще старого;
  • враз зненавидіти всіх чоловіків, так як він — ще не все;
  • переглядати його фотографії, користуватися його речами — це неперевершений спосіб самостійно посилювати біль, від якого маєте намір позбутися;
  • відбивати його у новій коханій — якщо вона погана, то так йому і треба (до всього, він сам від неї швидко втече);
  • відмовлятися від звичних задоволень — пішов чоловік може забрати щось із спільного майна, але не дайте йому понести ваші особисті життєві звички!
  • Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!