Як вивести тарганів.

Як вивести тарганів.

Як вивести тарганів.

Не знаю, як у вас, а в нашому місті вже кілька років не було тарганів. Вчені озвучували різні версії зникнення тарганів: що комах вигнало високочастотне випромінювання від мобільників і мікрохвильовок, вони не винесли генномодифікованих продуктів та зміни клімату. Але на початку цієї осені біологи помітили: живучі комахи пристосувалися і знову завітали в квартири.

Розробляємо план, як вивести тарганів з квартири.

Таргани живуть там, де волого і тепло.

  1. Треба вимити, насухо витерти, обробити 5% -ної борної маззю улюблені місця їх проживання — задню стінку холодильника, поверхні, покриті гумовими ущільнювачами.
  2. Відрізати комахою шлях до води. Полагодити крани, на ніч насухо витирати раковину, а злив закривати пробкою (у ванну і унітаз таргани якщо і залізають, то тонуть).
  3. Щодня викидати сміття і закривати відро для сміття.
  4. Використовувати відразу декілька засобів: ці комахи швидко пристосовуються до впливу отрут.

Як вивести тарганів за допомогою наявних у продажу засобів. Розглянемо плюси і мінуси.

Гелі від тарганів. Наносяться краплями уздовж плінтуса на відстані 10 см один від одного. Комахи, з’їдаючи приманку, стають носіями отруйної речовини.

Таргани гинуть на другу добу. Недоліки — у складі гелів є інсектициди, а в якості приманки — шоколад. Швидше за все, на цей запах завітають таргани з сусідніх квартир.

Пастки. Коробочки з отрутою всередині. Комаха, що потрапило туди, отруюється і стає рознощиком хвороби для родичів.

Недоліки — таргана в коробку ще треба заманити, а якщо крім приманки в будинку є залишки їжі. комаха в пастку не піде.

Аерозолі. Ефективні лише як додатковий засіб. Недоліки — аерозоль втрачає властивості протягом години. Якщо не потрапило на таргана, він виживе.

Так що доведеться побігати за кожним.

Як вивести тарганів народними засобами?

Мені здається, що найефективніший засіб від тарганів — це

Борна кислота. Безвідмовний засіб, єдиний мінус — негайного результату чекати не варто. Позбавлення настане через 2-3 тижні.

Таргани кмітливі, вони легко навчаються і уникають продуктів, які викликали одного разу неприємні відчуття, цим і пояснюється їх незвичайна живучість. Щоб обдурити тарганів, борну кислоту закладають в кульки з яєчного жовтка або картоплі. У цьому випадку комаха не в змозі зв’язати воєдино дегустацію ласощі зі своїм нездужанням. а значить, не боїться спробувати його знову.

Рецепт засоби: в 100 г розім’ятої картоплі додайте 10-20 г борної кислоти і 3-5 г рослинного масла. З цієї суміші зробіть кульки і розкладіть їх у доступних для комах місцях (уздовж плінтуса, на підвіконні. Під раковиною.

Важливо перекрити доступ тарганів до води. Хворі комахи здатні напитися і "воскреснути".

А які суперзасіб знаєте ви, дорогі читачі? Поділіться з народом! Напишіть у коментарях!

Хороша людина обов’язково понажімать соц. кнопочки! (Зліва і внизу)

Може, нам варто дізнатися про них більше? Дивимося суперцікавий ролик (і смішний!):

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!