Як виростити лимон з кісточки у себе вдома?

Як виростити лимон з кісточки у себе вдома?

Як виростити лимон з кісточки у себе вдома?

Лимон можна виростити де завгодно, свій будинок тому не виключення, необхідно лише найменше кісточка від даного цитруса і правильний догляд за лимоном. Ті хто думаю, що це неможливо, дуже сильно помиляються, а ті хто все ж бажають насолодиться видом прекрасної квітки і випробувати особисто вирощені плоди, можуть дізнатися докладну інструкція з нашої подальшої статті. До вашого відома, якщо вирощувати лимонне рослина протягом 4-5 років, то в результаті можна отримати повноцінне деревце, на якому будуть рости чудові, домашні плоди.

Вирощування лимона в природних умовах, завдяки посадженим насінню, дає деревце здатне приносити плоди вже на 5-7-му році свого існування. Зверніть увагу на те, що такі рослини можуть приносити набагато більше врожаю, ніж вирощене за допомогою прищеплення. Звичайно ж, субтропіки мають більш м’який і сприятливий клімат, ніж у нас в квартирі.

Ось саме за це причини необхідно знати деякі правила і основні прийоми, при яких з кісточки можна виростити лимонне дерево у себе вдома.

Розглянемо, як виростити лимон в домашніх умовах:

1. На самому початку вам звичайно ж знадобиться зрілий лимон, купити його можна практично в будь-якому продуктовому магазині чи на базарі. Акуратно розріжте його, щоб не пошкодити кісточки, вийміть їх і виберіть самі великі. Далі вам знадобитися горщик із землею, в який потрібно буде увіткнути кілька лимонних кісточок, глибина повинна бути 2-3 сантиметри.

2. Періодично поливайте грунт, не даючи їй засихати, намагайтеся не шкодувати води. Оберніть горщик в поліетиленовий пакет, так щоб верх був накритий, не забувайте регулярно знімати його, даючи таким чином грунті дихати. По закінченню місяця, ви повинні побачити кілька маленьких росточков.

3. При появі перших листочків, пересадите рослинки в різні горщики. До складу землі повинен входити річковий пісок, також виконайте кілька дренажних отворів. При пересадці росточков, будьте дуже акуратними, разом з ним намагайтеся схопити грудку землі, це запобіжить пошкодження корінців.

4. Щоб виростити лимон з кісточки. який в результаті буде приносити плоди постарайтеся створити правильну крону для деревця. Для цього необхідно трошки обрізати рослинка. Коли на паростку з’явитися приблизно п’ять і більше листочків і він виросте до 20 сантиметрів, потрібно буде обрізати йому верхівку.

Поступово на деревце будуть з’являтися бічні пагони, їх також потрібно буде підрізати, залишати необхідно лише по п’ять листків на одну гілочку. Слідкуйте за розмірами гілок, вони повинні бути невеликими, з непошкодженими листками.

5. Візьміть держак, нирку-вічко з плодоносного лимона і прищепіть ваше деревце. Щеплення варто робити лише тоді, коли стовбур деревця стане діаметром з олівець. Зробіть на вашому рослині Т-подібний розріз і вставте туди невелику гілочку з ниркою.

Такий розріз потрібно робити на рівні 10-ти см від горщика.

6. Оберніть місце розрізу водовідштовхувальним матеріалом, наприклад пленочкой, це необхідно для того, щоб в місце розрізу не потрапила вода. Зауважте, нирка повинна бути на виду, їй необхідно дихати. Якщо по закінченню двох тижнів нирка стане зеленной, значить ви правильно зробили щеплення.

Далі можна сміливо обрізати верхівку деревця до рівня новоутвореної нирки.

7. Лимонное дерево, яке було вирощено в домашніх умовах варто тримати в прохолодному місці без протягів, з вологим повітрям і періодично политою грунтом. Якщо будете дотримуватися всі перераховані вище правила і норми, тоді ви обов’язково отримаєте красиві квіти і смачні плоди.

Статті по темі:

Самостійно підбираємо шафа-купе для дому

  • Поради як потрібно поводитися з батьками

  • Вибір холодильника для дому

  • Чистимо срібло, не виходячи з дому

  • Робимо вимощення навколо будинку своїми руками

  • Як правильно поводитися за столом?

    Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!